Witaj na MagazynDomowy.pl!

Witaj na forum MagazynDomowy.pl!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Jak przygotowac sie do ciazy?

Zgłoś nadużycie #11 28 lutego 2019, 15:51

franksa avatar Posty: 80 Podziękowania: 0
Większość kobiet nie przygotowuje się i nie jest w tym nic złego. Jedynie w przypadku problemów zdrowotnych, popularnych teraz problemów z tarczycą, czy podejrzeniem niepłodności trzeba będzie odpowiednio się przygotować. Jeżeli podejrzewacie problemy z waszymi narządami rodnymi, niepłodność to wybierzcie sie do https://www.gyncentrum.pl/laparoskopia-ginekologiczna na laparoskopie ginekologiczną. Ta wiele powie na ten temat.

Zgłoś nadużycie #12 21 marca 2019, 9:01

fado avatar Posty: 11 Podziękowania: 0
Ja najpierw w porozumieniu z ginekologiem odstawiłam tabletki, belarę, brałam prawie 4 lata; z samymi staraniami odczekaliśmy jeszcze trzy miesiące, żeby organizm po tabletkach mógł się na nowo przyzwyczaić i też ze względu na kwas foliowy; po tym czasie dwie kreseczki szybciutko się pojawiły, bo po jakiś trzech miesiącach starań dowiedzieliśmy się, że będziemy rodzicami :)

Zgłoś nadużycie #13 27 marca 2019, 13:07

emilka8767 avatar Posty: 216 Podziękowania: 0
Jeśli przygotowujecie się do ciąży lub jeśli jesteście na jej początku, to polecam wejść sobie na stronę https://plodnosc.pl/kalendarz-ciazy/8-tydzien/ i na spokojnie wszystko przejrzeć. Jest to kalendarz ciąży, który dokładnie opowie nam, jak będziemy się zmieniać w czasie ciąży i na co powinniśmy zwracać największą uwagę w danym tygodniu.

Zgłoś nadużycie #14 29 marca 2019, 21:33

uniszow uniszow awatar Posty: 5 Podziękowania: 0
Nie mam zdania w tym temacie. Nie będę w stanie pomóc.