Witaj na MagazynDomowy.pl!

Witaj na forum MagazynDomowy.pl!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Jak sprawdzić samochód przed kupnem - autotesto

Zgłoś nadużycie #21 21 lipca 2020, 23:05

aszka avatar Posty: 509 Podziękowania: 0
Tutaj https://citymag.pl/esp-co-to-jest-i-za-co-odpowiada-ten-system-w-samochodzie/ warto sobie zerknąć i poczytać co to jest esp w samochodzie. Kupując auto warto mieć pojęcie o jego wyposażeniu oraz funkcjach. Taka wiedza może okazać się niezwykle przydatna. Na tym portalu jest też wiele innych ciekawych artykułów, z którymi warto się zapoznać.

Zgłoś nadużycie #22 23 sierpnia 2020, 20:32

mpire avatar Posty: 488 Podziękowania: 1
Jeśli zdecydujesz się na kupno nowego auta, to nie będziesz musiał go sprawdzać. Na stronie: https://nawrot.hyundai.pl/Samochod/Osobowe/Nowy_i10/ jest akurat super oferta Hyundaia i10 od dealera tej marki. Oferta jest naprawdę korzystna, więc warto ją rozpatrzyć.

Zgłoś nadużycie #23 13 września 2020, 7:23

Kirssteen avatar Posty: 139 Podziękowania: 0
Wszystko trzeba oczywiście dokładnie sprawdzić, zakup auta to nie są małe pieniądze. Ja już na szczęście jestem po kursie na prawo jazdy, orientowałam się na stronie https://www.mfind.pl/akademia/dla-kierowcow/ile-kosztuje-kurs-dla-kierowcow-poja... w kosztach kursu na pojazdy uprzywilejowane, może to się mi przydać :) Mfind to też porównywarka OC/AC.

Zgłoś nadużycie #24 5 listopada 2020, 14:21

martak avatar Posty: 407 Podziękowania: 0
Wszystko wychodzi w praktyce. Ja miałam taką sytuację ostatnio na drodze. Na szczęście pomogła mi pomoc drogowa, auto holowanie, laweta Białystok Pul Marek: http://www.pomocdrogowa.bialystok.pl/ . Polecam współpracę.

Zgłoś nadużycie #25 17 listopada 2020, 17:29

Pokrzywa avatar Posty: 226 Podziękowania: 0
Najlepiej to kupić nowy samochód. Ma się gwarancję i nie trzeba się stresować, że coś nawali. Zobaczcie takie auto jak Lexus IS https://lexuswarszawa-pulawska.pl/models . Któż by nie chciał taką furą jeździć. Marka Lexus to pewność i bezpieczeństwo. Jeszcze długo po zakończonej gwarancji auto sunie jakby było nowe.

Zgłoś nadużycie #26 24 listopada 2020, 12:16

Pardela avatar Posty: 42 Podziękowania: 0
Najlepiej po prostu kupić nowy samochód. Wtedy nie musimy się martwić, że może z nim być coś nie tak. Ja rozważam zakup takiego auta marki Land Rover: https://nordauto.landrover.pl/discovery-sport . Myślę, że to dobry zakup na długie lata.

Zgłoś nadużycie #27 30 listopada 2020, 10:03

ariana avatar Posty: 473 Podziękowania: 0
Nie każdy może sobie pozwolić na zakup auta z salonu dlatego wiele osób decyduje się na samochód używany. W takiej sytuacji auto warto sprawdzić. Dlatego poczytajcie o takiej opcji jak pomoc w sprawdzeniu auta warszawa: https://auto-inspekcje.pl/ . Uważam, że jest to świetna możliwość.

Zgłoś nadużycie #28 23 lutego 2021, 23:35

emilka8767 avatar Posty: 377 Podziękowania: 0
Jeśli zdecydujesz się na kupno nowego auta, właściwie nie będzie trzeba go sprawdzać. Szczególnie jeśli zdecydujesz się na dobrą markę jak Volvo. Ostatnio zauważyłam, że przygotowała ona mnóstwo promocyjnych ofert, a jednak z nich dostępna jest na stronie: https://volvocarkalisz.volvocars-partner.pl/oferta/promocje/kombinujemy-z-cenami... . Polecam.