Witaj na MagazynDomowy.pl!

Witaj na forum MagazynDomowy.pl!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Jak szukać pracy?

Zgłoś nadużycie #101 9 marca 2020, 17:56

terry26 avatar Posty: 4 Podziękowania: 0
Warto zastanowić się nad szukaniem zatrudnienia w sektorze ubezpieczeń https://www.pulshr.pl/employer-branding/metlife-startuje-z-kampania-rekrutacyjna.... Bycie agentem ubezpieczeniowym daje wiele możliwości rozwoju swoich kompetencji. Umożliwia też prowadzenie działalności gospodarczej, dlatego jest to odpowiedni zawód dla osób, którym zależy na elastycznym czasie pracy i zarobkach zależnych wyłącznie od zaangażowania.

Zgłoś nadużycie #102 18 marca 2020, 10:37

aryanna16 aryanna16 awatar Posty: 4 Podziękowania: 0
Wystarczy poszukać w internecie. Obecnie jest wiele stron zrzeszających pracodawców i potencjalnych pracowników. Wystarczy, że wejdziesz na jedną z nich i poszukasz tego co Cię interesuje. Tu: https://www.praca.pl/752321,metlife_tunzir_sa,warszawa,firma.html pojawiają się oferty odnoście pracy jako agent ubezpieczeniowy.

Zgłoś nadużycie #103 28 marca 2020, 19:40

Marcelaa avatar Posty: 7 Podziękowania: 0
Pod pojęciem szukania pracy każdy będzie miał na myśli co innego. Tak samo praca jest dla każdego z nas czymś innym. Niestety na naszym rynku pracy nie można doszukać się poszanowania pracownika. We wszystkich mniejszych miastach, większość firm oferuje darmowe nadgodziny przy minimalnej pensji. W ten sposób nie możemy mówić o życiu tylko bardziej o przetrwaniu bo te pieniądze ledwo starczą na opłacenie rachunków i jako takie jedzenie. Dlatego przez ostatnie lata wiele osób zdecydowało się na wyjazd do pracy za granicę. Szczególnie dla kobiet perspektywa wygląda bardzo atrakcyjnie w przypadku takiej pracy jak opiekunka osoby starszej. Nie dosyć, że dostanie dobre pieniądze to odpadają jej przy okazji koszta stałe. W ten sposób można wiele zaoszczędzić :) Jeśli już chcemy zdecydować się na wyjazd to tylko po przez sprawdzonych pośredników - https://www.aterima-med.pl/ Lata doświadczenia w pośredniczeniu dadzą nam bezpieczeństwo oraz gwarancję stabilnej pracy.

Zgłoś nadużycie #104 5 kwietnia 2020, 21:06

Artas.Meg avatar Posty: 29 Podziękowania: 0
Witam. Jeśli zamierzacie zwiększyć swoje możliwości, jeśli chodzi o pozyskiwanie pracowników to polecam wam ze swojej strony portal https://pokato.pl/ , gdzie możecie zamieścić tego typu ogłoszenie. Jeśli jesteście zainteresowani to można zamieścić ogłoszenia sprzedażowe.

Zgłoś nadużycie #105 17 kwietnia 2020, 8:43

penxol avatar Posty: 272 Podziękowania: 0
Pracując za granicą musiałem poszukać jakiegoś kantoru online, udało się. Trafiłem na stronę https://tanieprzelewy.com/ są na niej rankingi najlepszych firm, które wykonują przelewy do polski.

Zgłoś nadużycie #106 20 kwietnia 2020, 15:30

mayczak avatar Posty: 139 Podziękowania: 0
Najlepiej pracy jest szukać na internetowych portalach ogłoszeniowych. Pamiętajcie że przed rozpoczęciem nowej pracy będziecie musieli iść na badania medyczne, tutaj https://moviement.pl/okresowe-badania-medyczne-w-pracy-co-warto-o-nich-wiedziec/ znajdziecie przydatne informacje na ten temat.

Zgłoś nadużycie #107 21 kwietnia 2020, 11:49

schulist.davin avatar Posty: 4 Podziękowania: 0
Pracuję jako freelancer i wykonuję usługi graficzne dla różnych firm. Ostatnio dowiedziałem się o nowej funkcjonalności, jaką jest serwis https://zleca.pl/cenniki/uslugi-graficzne, na którym mogę wystawić darmowe ogłoszenie i zaoferować swoje wykonawstwo za odpowiednią cenę. Na pewno pomoże mi to w zwiększeniu zasięgów i wpłynie na łatwiejsze lokalizowanie moich usług.

Zgłoś nadużycie #108 30 kwietnia 2020, 15:30

helercz avatar Posty: 361 Podziękowania: 0
Ja postanowiłam uprawiać sex za pieniądze i nie żałuję podjętej decyzji. Na portalu https://www.escort.pl/ założyłam konto i co róż spotykam się z jakimiś mężczyznami.

Zgłoś nadużycie #109 1 czerwca 2020, 12:22

dorciak avatar Posty: 221 Podziękowania: 0
Najlepiej i najłatwiej będzie przez Internet, w taki sposób zatrudniłam sie jako opiekunka osób starszych na zachodzie https://privatecare24.pl

Zgłoś nadużycie #110 3 czerwca 2020, 16:35

BoltonStree avatar Posty: 7 Podziękowania: 0
Zawsze czułem się niezręcznie podczas wywiadów. Chyba nie zostałem stworzony do pracy w zespole. Zacząłem zarabiać na stronach i było moim pierwszym pomysłem.