Witaj na MagazynDomowy.pl!

Witaj na forum MagazynDomowy.pl!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Jak szukać pracy?

Zgłoś nadużycie #111 3 lipca 2020, 13:15

Asiczek avatar Posty: 470 Podziękowania: 2
A jak teraz z pracą? Macie jakieś doświadczenia? Tutaj http://toczytam.pl/bezrobocie-i-poszukiwanie-pracy-w-czasach-pandemii-w-jakich-b... czytałam, że nie jest łatwo, chociaż są branże, w których ofert nie brakuje. Tylko czasami rekrutacja przeprowadzana jest zdalnie.

Zgłoś nadużycie #112 6 lipca 2020, 8:55

Natalia_BoaVista avatar Posty: 310 Podziękowania: 1
W internecie jest mnóstwo portali ogłoszeniowych. Jeśli ustawisz odpowiedni filtr, to codziennie będziesz dostawać powiadomienia o nowych ofertach.

Zgłoś nadużycie #113 6 lipca 2020, 16:57

BoltonStree avatar Posty: 7 Podziękowania: 0
Zdarza się, że ludzie mają szczęście. I to tak, jakby nie pracowali dzień. To takie fajne. Jest coś do czego dążyć. Mój szef stworzył platformę do gier https://polski-sloty.com/ i nie tylko zapewnia miejsca pracy, ale także robi dobry uczynek.

Zgłoś nadużycie #114 20 lipca 2020, 10:59

aszka avatar Posty: 506 Podziękowania: 0
Trzeba przeglądać portale z ogłoszeniami o pracy. Tutaj https://fachpraca.pl/oferty-pracy/kujawsko-pomorskie/ macie jeden z nich. Jest banalnie prosty w obsłudze i przede wszystkim szybko można odnaleźć ofert, które spełniają nasze oczekiwania. Rozejrzyjcie się tam na spokojnie.

Zgłoś nadużycie #115 13 sierpnia 2020, 21:15

mpire avatar Posty: 488 Podziękowania: 1
Najważniejsze jest wybrać branżę która Ciebie interesuje. Warto też mieć z góry określone warunki zatrudnienia i zarobki. Ja polecam Tobie przejrzeć oferty dostępne na stronie: http://zarobkiwfinansach.pl/ , myślę, że Cię zainteresują - dają sporo możliwości i całkiem ładne zarobki.