Witaj na MagazynDomowy.pl!

Witaj na forum MagazynDomowy.pl!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Jak szukać pracy?

Zgłoś nadużycie #31 15 października 2017, 13:08

rabatka rabatka awatar Posty: 4 Podziękowania: 0
Zależy czy i jak dobrze znasz język. Moja przyjaciółka z narzeczonym poleciała na żywioł - odłożyli trochę kasy, znaleźli tani przelot i faceta który oferował zakwaterowanie w zamian za pomoc w remoncie. A że dobrze znali język, i byli ogarnięci, to już tam chodzili z CV po agencjach pracy i odpowiadali na ogłoszenia na słupach. Początki zawsze są trudne, ale jak masz motywacje, to prace znajdziesz. Powodzenia

Zgłoś nadużycie #32 26 października 2017, 14:22

AnetaMalejczyk AnetaMalejczyk awatar Posty: 40 Podziękowania: 0
Ja znalazłem ciekawe oferty pracy na http://karieranieruchomosci.pl/ . Dużo ofert z nieruchomości i budowlance oraz praca zdalna :)

Zgłoś nadużycie #33 14 listopada 2017, 20:07

AnnaLis avatar Posty: 6 Podziękowania: 0
ja polecam szukanie pracy w serwisach jak https://pl.next-jobs24.com/

Zgłoś nadużycie #34 16 listopada 2017, 14:37

ZielonySweterek avatar Posty: 15 Podziękowania: 0
Moim zdaniem podczas poszukiwania pracy warto poza oczywiście sprawdzeniem ofert w Internecie wybrać się na jakieś targi gdzie będzie można porozmawia z przedstawicielami różnych firm np. ostatnio w Bydgoszczy odbyła się Giełda Pracy Work Park https://www.bydgoszcz.com/wiadomosci/1635,gielda-pracy-work-park-w-bydgoszczy Można wtedy porozmawiać z ludźmi o tym jak się pracuje w danej firmie i czego od nas oczekują (np z umiejętności miękkich)

Zgłoś nadużycie #35 25 listopada 2017, 21:31

sylwiaa avatar Posty: 47 Podziękowania: 0
Szukanie pracy jest żmudne, ale tylko w ten sposób można znaleźć zatrudnienie. Jeśli bylibyście zainteresowani pracą w Niemczech jako opiekun osoby starszej, warto sprawdzić sobie firmę https://www.carework.pl/ oni szukają ludzi do pracy, dobrze płacą.

Zgłoś nadużycie #36 3 grudnia 2017, 16:52

Raiload avatar Posty: 6 Podziękowania: 0
Myślę, że w szukaniu pracy pomogą takie projekty jak ten: http://krknews.pl/projekt-praca-dla-mlodych/ Świetny wstęp do rozpoczęcia kariery zawodowej. Może ktoś z Was skorzysta? :) Powodzenia! :)