Witaj na MagazynDomowy.pl!

Witaj na forum MagazynDomowy.pl!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

JAK USUNĄĆ PRZYKRY ZAPACH WYLANEGO MLEKA NA WYKŁADZINĘ W SAMOCHODZIE

Zgłoś nadużycie #1 1 czerwca 2011, 13:27

PAWELBANASZEWSKI avatar Posty: 1 Podziękowania: 0
NO CÓZ WYLALO SIĘ A JA TYLKO ZEBRAŁEM TO CO NIE WSIĄKŁO W WYKŁADZINĘ, PÓŹNIEJ PRÓBOWAŁEM TO SPRAĆ PŁYNEM DO MYCIA NACZYŃ ALE ZAPACH JEST OKROPNY

Zgłoś nadużycie #2 2 grudnia 2011, 12:52

oranje oranje awatar Posty: 13 Podziękowania: 0
Wykładzinę koniecznie należy najpierw wyprać. Polecam zakup profesjonalnego produktu do usuwania przykrych zapachów typu Refresher. Nie jest to tanie rozwiązanie, ale skuteczne.

Zgłoś nadużycie #3 27 grudnia 2011, 16:48

hanka57 hanka57 awatar Posty: 37 Podziękowania: 1
Ja polecam Vanish'a do prania dywanów. Powinno pomóc. A jak nie, to wtedy tylko zostaje karcher (wiesz, to pranie dywanów na gorąco, parą).

Zgłoś nadużycie #4 9 października 2012, 19:18

lukulina lukulina awatar Posty: 26 Podziękowania: 1
A mnie się temat skojarzył z moim problemem. Niestety nie dotyczył on samochodu i mleka (wie, cuchnie toto jak dno beczki), ale domu i stęchlizny. Po wymianie okien na plastiki dom się uszczelnił i pojawiła się najpierw wilgoć, a potem pleśń i przykry zapaszek. Podejmowaliśmy różne próby pozbycia się go, ale... zawsze na końcu i tak się okazywało, że jak długo nie usuniemy przyczyny, tak długo jest to walka z wiatrakami. Niestety, większość fachowców załamywała ręce albo radziła wyburzenie połowy domu w celu założenia systemu wentylacyjnego. A na to absolutnie nie chcieliśmy się zgodzić. W końcu trafiliśmy na niemiecki system wentylacyjny inventer, który spełnia swoje zadanie bez konieczności tak daleko posuniętych remontów. Trzeba jedynie w pomieszczeniach, z których chcemy się pozbyć wilgoci, zarodników pleśni i przykrego zapachu, wybić otwory o ok. 40 cm średnicy i samodzielnie zamontować inventera. W samochodzie chyba się nie da...

Zgłoś nadużycie #5 29 stycznia 2013, 21:08

hinia hinia awatar Posty: 26 Podziękowania: 0
PAWELBANASZEWSKI napisał(a):
NO CÓZ WYLALO SIĘ A JA TYLKO ZEBRAŁEM TO CO NIE WSIĄKŁO W WYKŁADZINĘ, PÓŹNIEJ PRÓBOWAŁEM TO SPRAĆ PŁYNEM DO MYCIA NACZYŃ ALE ZAPACH JEST OKROPNY


Oczywiście wykładzinę wyprać jak najszybciej, ale to nie pomoże pozbyć się zapachu, który już rozprzestrzenił się po całym aucie. Tu pomóc może tylko ozonowanie, które naprawdę znakomicie odświeża powietrze. Proszę podjechać do serwisu klimatyzacji samochodowej (jak z Warszawy to proponuję PerfectClimę - www.perfectclima.pl ) i poprosić o wykonanie takiego zabiegu.

Zgłoś nadużycie #6 20 grudnia 2016, 15:32

zypa avatar Posty: 43 Podziękowania: 0
Zerknijcie na to - http://www.dywanszop.pl Oddajecie dywan do czyszczenia i po problemie. Takie tematy naprawdę nie wymagają cudów. A odkładanie tego na później jest po prostu głupotą.