Witaj na MagazynDomowy.pl!

Witaj na forum MagazynDomowy.pl!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Jak wybrać dobrego lekarza rodzinnego

Zgłoś nadużycie #11 24 stycznia 2020, 10:05

Kotres avatar Posty: 97 Podziękowania: 0
Ja mam sprawdzoną przychodnię w Lublinie www.inavita-lekarzrodzinny.pl. Dobra opieka i zawsze trafna oraz szeroka diagnostyka. Właściwe pokierowanie dalej w razie poważniejszych problemów. Bardzo chwalę sobie to miejsce.

Zgłoś nadużycie #12 5 grudnia 2020, 23:03

aszka avatar Posty: 468 Podziękowania: 0
Warto na pewno postawić na prywatną opiekę medyczną. Dzięki temu będziecie mogli szybko dostać się do lekarza i przede wszystkim uzyskać pomoc. Poza tym będziecie również mieli dostęp do wielu badań. Tutaj https://mediccentre.pl/specjalisci/internista sobie zerknijcie. Jest tam naprawdę ciekawa propozycja w tym zakresie. Myślę, że warto z niej skorzystać. Wybór ogromny.

Zgłoś nadużycie #13 22 grudnia 2020, 19:07

Arkadiusz1 avatar Posty: 173 Podziękowania: 1
To przecież zależy wszystko od tego, z czym się zmagacie. Najlepiej wybierzcie się do dobrego lekarza rodzinnego i skorzystajcie z jego porady. Przy czym dzisiaj możecie bez problemu skorzystać z takich miejsc jak https://ktomalek.pl/blog/szkarlatyna-objawy-i-leczenie-jak-sie-nie-zarazic/w-772 w których sami będziecie w stanie przeczytać na temat męczących Was schorzeń.