Witaj na MagazynDomowy.pl!

Witaj na forum MagazynDomowy.pl!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

jak zachować zdrowie gdy tyle na głowie

Zgłoś nadużycie #21 9 lutego 2018, 1:03

nellon avatar Posty: 52 Podziękowania: 0
To jest właśnie straszne, że ludzie żyją w ciągłym pośpiechu, nie mają chwili, by się zatrzymać i odpocząć, to wcale nie jest dla nas dobre http://www.pozaistyl.pl/pospiech/

Zgłoś nadużycie #22 10 lutego 2018, 21:21

Magazynowa avatar Posty: 55 Podziękowania: 0
Ja zawsze znajduję trochę czasu na artykuły, które dostarczają mi niezbędnej wiedzy na temat chorób. Co powiecie na temat tego > https://portaldlazdrowia.pl/tasiemiec-tasiemczyca/ ? Wiedzieliście, że tasiemce atakują te osoby, których odporność jest niższa ? Moja wiedza jak dotąd na temat tego pasożyta była bardzo uboga. A teraz wiem co robić, aby uniknąć kontaktu z nim.

Zgłoś nadużycie #23 13 lutego 2018, 12:57

osiolek3 osiolek3 awatar Posty: 5 Podziękowania: 0
Witam bardzo serdecznie wszystkich użytkowników tego forum :)
Czy macie może jakeś doświadczena z żelami do higeny intymnej? Ja się właśnie poważnie zastanawiam nad tym co byłoby warto wybrać i prawdę mówiąc, to ciężko mi się na coś sensownego zdecydować... Czy według Was na przykład coś z tego zakresu tematycznego byłoby warte uwagi https://drogerium.pl/cialo/higieniczne/aflofarm-farmacja-polska-iladian-zel-do-h... ? Co o tym sądzicie?

Zgłoś nadużycie #24 15 kwietnia 2018, 17:50

emilka8767 avatar Posty: 29 Podziękowania: 0
Myślicie, że zażywanie naturalnego hormonu męskiego, oczywiście przez mężczyznę jest zdrowe? Bo na stronie http://www.testonox.pl/ jest taki dostępy i pomaga on w spalaniu tłuszczu i jest zaznaczone, że jest bezpieczny i przebadany. Zastanawiam się nad tym dla swojego męża.