Witaj na MagazynDomowy.pl!

Witaj na forum MagazynDomowy.pl!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

jak zachować zdrowie gdy tyle na głowie

Zgłoś nadużycie #31 19 sierpnia 2018, 16:18

mpire avatar Posty: 485 Podziękowania: 1
Trzeba przede wszystkim oddzielać obowiązki zawodowe od życia prywatnego. To nie wszystko, należy również zdrowo się odżywiać i ruszyć - dzięki temu nie tylko pozbędziemy się zbędnych kilogramów, ale i zadbamy o naszą kondycję. Jak żyć zdrowo można dowiedzieć się, przechodząc na blog internetowy https://zdrowystylbycia.wordpress.com

Zgłoś nadużycie #32 15 września 2018, 19:17

helercz avatar Posty: 361 Podziękowania: 0
Najbardziej przekonana jestem co do bloga o zdrowiu https://www.zdrowie.info.pl/objawy-ptasiej-grypy-rozpoznac-infekcje-wirusem-h5n1... tam regularnie pojawiają się artykuł, które pozwalają dowiedzieć się w jaki sposób można o siebie dbać lub się leczyć.

Zgłoś nadużycie #33 25 września 2018, 18:38

sabrene avatar Posty: 230 Podziękowania: 0
Z portalu https://www.czystek.info.pl/czystek-albanski/ nauczysz się w jaki sposób wykorzystywać czystek w swojej diecie, a warto to robić, bo ma w sobie ogromną liczbę witamin, które wpływają pozytywnie na ciało.

Zgłoś nadużycie #34 29 listopada 2018, 14:20

olkawwqa avatar Posty: 290 Podziękowania: 0
Jeśli mowa o zdrowiu, to chciałabym zapytać, czy ktoś z Was słyszał już o leczeniu komórkami macierzystymi? Ja ostatnio gdzieś już o tym słyszałam i zaczął mnie dość mocno interesować ten temat. Jeśli sami jesteście ciekawi, to więcej przeczytacie sobie tutaj http://carolina.pl/centrum-medycyny-regeneracyjnej/ Polecam serdecznie.

Zgłoś nadużycie #35 30 stycznia 2019, 17:55

Magazynowa avatar Posty: 138 Podziękowania: 0
Wystarczy od czasu do czasu poczytać co nie co w zależności od dolegliwości. U mnie największym problemem są plecy, dlatego znalazłam taki blog > https://ktomalek.pl/blog/rwa-kulszowa-jak-ja-rozpoznac-i-leczyc/w-150 który zawiera najważniejsze informacje i moim zdaniem niezbędne wskazówki. Warto czasem poświęcić tę chwilę na taką króciutką lekture.

Zgłoś nadużycie #36 20 lutego 2019, 11:46

marzenka.kwiat avatar Posty: 30 Podziękowania: 0
ja gdy czuję stres biorę te kropelki !!1 są super...https://od-natury.pl/filterSearch?adv=false&cid=0&q=bach&sid=false&isc=true

Zgłoś nadużycie #37 2 marca 2019, 2:01

natala.domagal avatar Posty: 15 Podziękowania: 1
Uważam, że dbać o zdrowie trzeba zawsze i o każdy jego aspekt. Na przykład bardzo ważne jest abyśmy dbali o swoje oczy, ponieważ są tylko jedne na całe życie. Ja mam wadę wzroku, badam się regularnie i noszę soczewki acuvue - https://www.twojesoczewki.com/soczewki-kontaktowe-dwutygodniowe/159-528065-socze... w celu skorygowania tej wady. Dobrze dobrane okulary lub soczewki to podstawa kiedy macie wadę wzroku

Zgłoś nadużycie #38 17 marca 2019, 10:21

jjusti18 avatar Posty: 356 Podziękowania: 0
Myślę, że przede wszystkim warto byłoby nieco zwolnić. Bo taka bieganina za nie wiadomo za czym, może nas wykończyć. Proponuję również zakupić sobie również kavę https://kavasklep.com/ która niesamowicie odpręża, redukuje napięcie mięśni, co ciekawe nawet może działać jako afrodyzjak dla kobiet i mężczyzn.

Zgłoś nadużycie #39 9 kwietnia 2019, 8:52

kasia88 avatar Posty: 95 Podziękowania: 0
No ja regularnie chodzę na badania, zwłaszcza jeżeli chodzi o badania krwi etc Ostatnio po zimie ja i mama się idziemy za niedługo zbadać, a teraz w ramach kampanii droga do zdrowia możecie pobrać promocyjne bony na badania tutaj https://www.drogadozdrowia.diag.pl/

Zgłoś nadużycie #40 27 maja 2019, 13:37

Jadwinia Jadwinia awatar Posty: 4 Podziękowania: 0
Szukałam wielu rozwiązań jednak zdecydowałam się na https://basniewlasnie.pl/mindfulness-co-to-takiego/. Wielu z Was pewnie zapyta mindfulness co to? Przeczytajcie wszystko na ten temat w artykule, do którego dałam Wam namiar. Pozwala to zredukować stres w pracy i w innych sytuacjach.