Witaj na MagazynDomowy.pl!

Witaj na forum MagazynDomowy.pl!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

jak zachować zdrowie gdy tyle na głowie

Zgłoś nadużycie #51 28 listopada 2019, 1:02

emilia.hauck avatar Posty: 4 Podziękowania: 0
Warto stosować techniki medytacji. Pozdrawiam

Zgłoś nadużycie #52 18 grudnia 2019, 12:07

gispi avatar Posty: 270 Podziękowania: 0
Ja słyszałem o wielu osobach, które ze stresem radzą sobie za pomocą rytuałów ochronnych. Sam sporo o tym czytałem i myślę, że to interesujące rozwiązanie. Tylko jak chcesz się na to zdecydować, to koniecznie u sprawdzonej osoby, inaczej nie będziesz w stanie mieć pewności, czy to warta zaufania osoba. Osobiście widzę tylko jeden rozsądny wybór, a mianowicie Marię Bucardi i jej rytuały https://mariabucardi.pl/pl/c/Rytualy-ochronne/16

Zgłoś nadużycie #53 27 stycznia 2020, 9:52

Odin avatar Posty: 101 Podziękowania: 0
Ja akurat jestem zwolennikiem zażywania oleju CBD, bo uważam że jest to naprawdę dobra opcja jeżeli chodzi o skuteczne działanie na organizm człowieka wraz z jego odpornością, problemami ze snem itd. Jeśli chcesz mieć duży wybór wysokiej jakości olejków tego typu w dobrej cenie to sprawdź ofertę https://konopieizdrowie.pl/pl/producer/Medihemp-OG/23 gdzie znajdziesz własnie oleje MediHemp.

Zgłoś nadużycie #54 20 lutego 2020, 19:50

anila avatar Posty: 81 Podziękowania: 0
Ja pozwalam sobie raz na jakiś czas na odrobinę luksusu i chodzę na masaże relaksujące do ESTHE w Lublinie. Tam świetnie masują, moje mięśnie w końcu są zrelaksowane, a cały stres ucieka, zdecydowanie polecam, czynią tam cuda.

Zgłoś nadużycie #55 1 marca 2020, 21:19

Krafik avatar Posty: 21 Podziękowania: 0
A co powiesz na zażycie codziennie kilku kropel probiotyku np active flora. Tak mało roboty a tak dużą robotę to robi dla naszego zdrowia

Zgłoś nadużycie #56 3 marca 2020, 15:01

jacquelyn79 jacquelyn79 awatar Posty: 11 Podziękowania: 0
znam temat... sama mam dużo na głowie i ciężko nie zwariować. mi dużo pomogła medytacja, dzięki niej zachowuje zdrowy rozum :)

Zgłoś nadużycie #57 9 marca 2020, 7:39

pela avatar Posty: 59 Podziękowania: 0
Moim zdaniem najważniejsze żeby zachować zdrowie są regularne badania profilaktyczne. Gdybym ja nie robiła cytologii na czas to mogłabym mieć już nawet raka szyjki macicy bo zdarzyło mi się że badanie wyszło słabo, przyczyną mógł być wirus hpv ale udało się go usunąć z szyjki macicy dzięki papilocare

Zgłoś nadużycie #58 10 marca 2020, 8:37

mirkla avatar Posty: 72 Podziękowania: 0
Warto zainwestować w swoje zdrowie, ja zdecydowałam się zgłosić do Instytutu Medycyny Funkcjonalnej po
https://imf.pl/indywidualnyplanzdrowienia/. Polecam, ten plan działa cuda, analizują nasze wyniki, układają menu, a zmiany w życiu, jakie wprowadziłam dzięki nim już owocują tym, że czuję się zdrowsza, polecam.

Zgłoś nadużycie #59 14 marca 2020, 9:53

Arkadiusz1 avatar Posty: 174 Podziękowania: 1
Niestety, to naprawdę istotny problem. Skoro mówimy o podreperowaniu zdrowia, to na pewno warto zajrzeć do http://oxyterapia.pl i zastanowić się nad tlenoterapią. To coraz popularniejszy sposób na spowolnienie procesów starzenia w organizmie, więc warto mieć to na uwadze.

Zgłoś nadużycie #60 30 kwietnia 2020, 20:49

gispi avatar Posty: 270 Podziękowania: 0
Z całą pewnością jest ciężko, ale trochę ułatwiają życie zakupy robione online. Zaoszczędzasz w ten sposób sporo czasu i nie wychodzisz na dwór, więc chronisz się przed koronawirusm. Do zrobienia takich zakupów wystarczy wejść na https://drivetoyou.pl/