Witaj na MagazynDomowy.pl!

Witaj na forum MagazynDomowy.pl!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

jak zachować zdrowie gdy tyle na głowie

Zgłoś nadużycie #61 7 czerwca 2020, 22:24

mpire avatar Posty: 488 Podziękowania: 1
Bardzo dobre pytanie, ale niestety odpowiedź nie jest prosta. Warto jak najwięcej czytać o zdrowiu, wtedy na pewno sporo się dowiesz, więc może znajdziesz odpowiedź na to pytanie. Na tą chwilę polecam Ci artykuł: https://lifehackerz.kinja.com/the-importance-factors-that-you-should-know-before... , który według mnie przekazuje wiele istotnych informacji.

Zgłoś nadużycie #62 29 lipca 2020, 11:01

paluch686 avatar Posty: 225 Podziękowania: 1
W tym roku jedziemy w Góry Świętokrzyskie. Niestety wirus trochę pokrzyżował nam plany - chcieliśmy jechać do Egiptu. Ale może i lepiej, w końcu jest jeszcze tyle nieodkrytych i ciekawych miejsc w Polsce ;) Zabukowaliśmy sobie pokój w https://bristolbusko.pl/, ciekawe jak tam będzie. Oferta wydaje się fantastyczna. Szczególnie ciekawi nas strefa SPA... potrzebujemy wytchnienia :)

Zgłoś nadużycie #63 17 listopada 2020, 11:11

Arkadiusz1 avatar Posty: 201 Podziękowania: 1
Oczywiście, że tak. Przecież wybór odpowiedniego lekarza będzie wręcz kluczowy pod kątem zwalczenia takich problemów. Ja mogę Wam zasugerować, byscie zajrzeli do https://lekarzebezkolejki.pl/neurolog/tarnow i dowiedzieli się więcej na temat tego, do którego neurologa warto się wybrać. Pamiętajcie, że chodzi o Wasze zdrowie, więc absolutnie nie powinniście zwlekać z tym tematem.