Witaj na MagazynDomowy.pl!

Witaj na forum MagazynDomowy.pl!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Jaką antykoncepcję polecacie?

Zgłoś nadużycie #41 23 stycznia 2018, 20:18

milena avatar Posty: 156 Podziękowania: 0
Wychodzi na to, że najbardziej skuteczne są tabletki, ale no nie każda może je brać. Myślę jednak, że odpowiednio prowadzony kalendarz dni płodnch + na przykład prezerwatywa w wielu przypadkach mogą się sprawdzić. Jest sporo poradników na ten temat, np. https://ktomalek.pl/blog/dni-plodne-jak-je-obliczyc/w-120 Poza tym warto śledzić cykl jeśli chcemy kiedyś planować dzieci :)

Zgłoś nadużycie #42 21 lutego 2018, 20:21

skay avatar Posty: 44 Podziękowania: 0
A co myślicie o stosunku przerywanym , jako metodzie antykoncepcyjnej ? Czytałam artykuł https://kobiecosc.info/stosunek-przerywany-antykoncepcja-za-darmo/ . Jest to popularna metoda i to nie tylko wśród młodzieży.

Zgłoś nadużycie #43 1 maja 2018, 9:51

Aliki avatar Posty: 16 Podziękowania: 0
Ja od dłuższego czasu biorę vixpo. Dokuczały mi zespoły napięcia pms i lekarz po badaniach zaproponował właśnie te. Okazały się bardzo trafione. :)

Zgłoś nadużycie #44 29 maja 2018, 14:57

Pokrzywa avatar Posty: 62 Podziękowania: 0
Znalazłam nie tak dawno ciekawego bloga, gdzie znalazłam odpowiedzi na wiele pytań, które tak po prawdzie nie wiedziałam do kogo skierować https://kobiecosc.info/ Same wiecie jak to jest, kiedy wstyd nie pozwala na rozmowy, tym bardziej z bliskimi osobami. Dlatego bardzo cieszę się, że powstają blogi dzieki którym można sie sporo dowiedzieć, tym samym nabierając pewności siebie.