Witaj na MagazynDomowy.pl!

Witaj na forum MagazynDomowy.pl!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

jaka kosiarka

Zgłoś nadużycie #1 20 czerwca 2018, 13:01

Fabiana avatar Posty: 137 Podziękowania: 0
Zastanawiamy się jaka kosiarka, do naszego ogrodu będzie najbardziej opowiednia. Na co zwrocić uwagę. Nie mamy zbyt wiele trawnika ale kosiarka na pewno jest nam potrzebna. Znajomy poradził mi bym przed zakupem sprawdziła tutaj https://skladczesci.pl/Czesci_oryginalne ile kosztują części by w razie naprawy nie była ona droższa niż sama kosiarka.

Zgłoś nadużycie #2 28 marca 2019, 15:01

serenada avatar Posty: 259 Podziękowania: 0
Do koszenia trawnika wokół domu i innych niewielkich powierzchni wystarczy w zupełności elektryczna kosiarka - w odróżnieniu od spalinowej jest znacznie tańsza w eksploatacji i zakupie, więc nie ma sensu marnować pieniędzy. Pod tym linkiem https://www.stiga.pl/ można przejrzeć dobre jakościowo modele i wybrać coś najbardziej odpowiedniego dla siebie.

Zgłoś nadużycie #3 23 kwietnia 2019, 15:57

koniczyna avatar Posty: 57 Podziękowania: 0
My z mężem kupiliśmy też od marki https://www.stiga.pl/ . Model spalinowy, o pojemności 140 cm³ i mocy 2,20 kW przy 2900 obr./min. Podoba mi się, że kosiarka ma 4 funkcje koszenia: zbierania, wyrzutu tylnego, wyrzutu bocznego lub mulczowania (rozdrobnienie skoszonej trawy i rozrzucaniu jej po podłożu w celu użyźnienia gleby).