Witaj na MagazynDomowy.pl!

Witaj na forum MagazynDomowy.pl!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

jaka kosiarka

Zgłoś nadużycie #1 20 czerwca 2018, 13:01

Fabiana avatar Posty: 138 Podziękowania: 0
Zastanawiamy się jaka kosiarka, do naszego ogrodu będzie najbardziej opowiednia. Na co zwrocić uwagę. Nie mamy zbyt wiele trawnika ale kosiarka na pewno jest nam potrzebna. Znajomy poradził mi bym przed zakupem sprawdziła tutaj https://skladczesci.pl/Czesci_oryginalne ile kosztują części by w razie naprawy nie była ona droższa niż sama kosiarka.

Zgłoś nadużycie #2 28 marca 2019, 15:01

serenada avatar Posty: 301 Podziękowania: 0
Do koszenia trawnika wokół domu i innych niewielkich powierzchni wystarczy w zupełności elektryczna kosiarka - w odróżnieniu od spalinowej jest znacznie tańsza w eksploatacji i zakupie, więc nie ma sensu marnować pieniędzy. Pod tym linkiem https://www.stiga.pl/ można przejrzeć dobre jakościowo modele i wybrać coś najbardziej odpowiedniego dla siebie.

Zgłoś nadużycie #3 23 kwietnia 2019, 15:57

koniczyna avatar Posty: 80 Podziękowania: 0
My z mężem kupiliśmy też od marki https://www.stiga.pl/ . Model spalinowy, o pojemności 140 cm³ i mocy 2,20 kW przy 2900 obr./min. Podoba mi się, że kosiarka ma 4 funkcje koszenia: zbierania, wyrzutu tylnego, wyrzutu bocznego lub mulczowania (rozdrobnienie skoszonej trawy i rozrzucaniu jej po podłożu w celu użyźnienia gleby).

Zgłoś nadużycie #4 23 czerwca 2019, 12:52

mamina avatar Posty: 158 Podziękowania: 0
Elektryczne kosiarki są dużo tańsze od spalinowych, więc do domowego trawnika to chyba najlepszy wybór. Tutaj https://phuabc.com.pl/elektronarzedzia/kosiarkimacie duży wybór kosiarek. Myślę, że uda wam się szybko wybrać najbardziej odpowiednią dla siebie.

Zgłoś nadużycie #5 29 czerwca 2019, 13:40

Mimichaska avatar Posty: 94 Podziękowania: 0
Koniecznie z napędem ;D Mnie interesują tylko spalinowe kosiarki z dużymi kołami bo mam sporą działkę i potrzebuje mocnej kosiarki, te są ciężkie więc musi być napęd. Zobaczcie sobie propozycje od Castoramy https://www.castorama.pl/produkty/ogrod/maszyny-ogrodnicze/kosiarki-i-traktorki/... Całkiem fajnie sprawdzają się kosiarki z firmy Macallister, również polecane są te z silnikami Briggs&Stratton

Zgłoś nadużycie #6 11 lipca 2019, 12:39

lalanka avatar Posty: 20 Podziękowania: 0
Do dużej działki to najlepiej kupić traktorek. Na przykład jeden z takich https://www.traktorki-japonskie.pl/pl/txt/witamy-na-naszej-stronie Możliwosć koszenia to tylko jedna z jego opcji, moze się przydać w naprawdę wielu pracach. Jeśli chcesz zasadzić drzewka, wykopać coś lub przewozić to we wszystkim tym ta maszyna może pomóc. Ma dużo więcej możliwości kosiarka.

Zgłoś nadużycie #7 21 sierpnia 2019, 22:23

kariska avatar Posty: 99 Podziękowania: 0
mamy akumulatorową kosiarkę od ryobi. Super rzecz, bo jest cichsza od spalinowej i też nie ma problemu plączącego się kabla. Kosiarka lekka do prowadzenia, solidnie zrobiona i też łatwo nią przyciąć trawę tuż przy krawężnikach

Zgłoś nadużycie #8 19 września 2019, 10:53

ariana avatar Posty: 187 Podziękowania: 0
Super opcją jest robot koszący, wyręcza nas w regularnym koszeniu trawnika. Co ciekawe, taki robot można obecnie wygrać w konkursie pracowni MG Projekt: https://www.mgprojekt.com.pl/konkurs-fotograficzny-2019 . Aż szkoda, że dopiero zaczynam budować dom :)

Zgłoś nadużycie #9 24 września 2019, 19:14

frami.lura frami.lura awatar Posty: 4 Podziękowania: 0
Wydaje mi się, że kosiarka spalinowa będzie najlepszą opcją.

Zgłoś nadużycie #10 14 listopada 2019, 21:53

aszka avatar Posty: 213 Podziękowania: 0
Wysokiej jakości kosiarki znajdziecie tutaj https://www.ewimax.pl . Niewątpliwie mają tam szeroki wybór. Warto sobie tam zerknąć, poczytać i wybrać takie urządzenie, które spełni konkretne oczekiwania. Jedni mają bardzo duże ogrody, a inni małe zagajniki z drzewami czy krzewami, gdzie tradycyjna kosiarka nie wjedzie. HECHT sklep internetowy ma różnorodny sprzęt. Na pewno każdy znajdzie tam coś dla siebie.