Witaj na MagazynDomowy.pl!

Witaj na forum MagazynDomowy.pl!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

jaka praca?

Zgłoś nadużycie #1 3 grudnia 2017, 7:22

milena avatar Posty: 221 Podziękowania: 0
Co myślicie o stanowisku QA? Chodzi konkretnie o http://news.o.pl/2017/10/31/6-cech-prawdziwego-quality-assurance/#/. Myślicie, że to zawód przyszłościowy?

Zgłoś nadużycie #2 7 grudnia 2017, 22:03

celia.celia84 avatar Posty: 126 Podziękowania: 0
Według mnie praca w jakości jest jak najbardziej na czasie. SPecjalistów ds. jakości poszukują praktycznie w każdej branży więc nie jest trudno o pracę. Ale zawsze też możesz pomyśleć o swoim biznesie albo całkowicie na swoim pomyśle albo przejrzeć sobie katalog franczyz - https://www.dobrepomyslynabiznes.pl/duzy-biznes-malym-kosztem-franczyzy-30-tys-z... To jest nieco łatwiejsze rozwiązanie, bo mniej kosztowne i przede wszystkim masz już gotowe pomysły, które się przyjęły na rynku i odnoszą sukcesy. Trzeba tylko spełnić kilka warunków, jak na przykład odpowiednia reklama oraz wkład własny i działać :)

Zgłoś nadużycie #3 2 lutego 2018, 19:56

mosek avatar Posty: 205 Podziękowania: 0
Ja osobiście lubię firmy, w których możliwości rozwoju są duże. Świetnym przykładem jest http://katowice.dlastudenta.pl/kariera/artykul/Praca-w-JCommerce-w-Katowicach,12.... Na całe szczęście teraz możliwości rozwoju są dosyć spore i warto je wykorzystać by znaleźć lepszą pracę ;)

Zgłoś nadużycie #4 9 lutego 2018, 0:08

nellon avatar Posty: 356 Podziękowania: 2
Natomiast mi marzy się praca jako sędzia piłkarski, wiem, że trochę się trzeba natrudzić, żeby dostać taką fuchę - http://www.pozaistyl.pl/jak-zostac-sedzia-pilkarskim/ jednak zamierzam do tego dążyć

Zgłoś nadużycie #5 25 lutego 2018, 22:19

mpire avatar Posty: 452 Podziękowania: 1
Myślę, że naprawdę fajnym rozwiązaniem jest wyjazd za granicę i tam podjęcie się pracy. Świetne pieniądze można zarobić pracując jako opiekunka osób starszych. Teraz, https://www.carework.pl/ przeprowadza właśnie rekrutację, więc jest możliwość podjęcia się tego typu pracy.

Zgłoś nadużycie #6 26 lutego 2018, 12:48

serenada avatar Posty: 368 Podziękowania: 0
Wiesz, że możesz zawsze postawić na dodatkową pracę w domu? Internet daje nieograniczone możliwości zarobku. Przykładem jest platforma https://mylead.pl/ na której znajdziesz ok. 400 programów partnerskich. Zarabia się na m.in. wysłanie formularza kontaktowego, zapisanie do newslettera lub wzięcie pożyczki itp. Mają bardzo atrakcyjny system wypłat, od 50 zł a umowy o dzieło od 300 zł. Jako jedyna sieć afiliacyjna oferują płatności CPL - poprzez SMS. Może Cię zainteresuje taka możliwość zarobku.

Zgłoś nadużycie #7 13 kwietnia 2018, 8:50

skay avatar Posty: 125 Podziękowania: 0
mpire ma rację. Ja też od roku pracuję w charakterze opiekunki osób starszych w Niemczech. Owszem praca czasem bywa ciężka i bardzo odpowiedzialna ale daje mi ogrom satysfakcji. Współpracuję z agencją Dolce Vita i szczerze ich polecam - uczciwi, wypłacalni i rzetelni :)

Zgłoś nadużycie #8 26 kwietnia 2018, 10:18

animala avatar Posty: 181 Podziękowania: 0
Każdy z nas jest inny, więc i inaczej podchodzi do pracy. To, co dla kogoś może być przyjemnością, dla innych będzie męczarnią. Trzeba szukać zajęcia, które się polubi. Najpierw określając to, czym chce się zajmować i szukając takiej pracy. Gdzie? Najlepiej na serwisach wspomnianych w tekście http://podamto.pl/gdzie-szukac-ogloszen-z-ofertami-pracy . Z pewnością Internet jest dzisiaj podstawą.

Zgłoś nadużycie #9 1 maja 2018, 11:29

Hitenowa Hitenowa awatar Posty: 5 Podziękowania: 0
Pamiętajcie też o podnoszeniu swoich kwalifikacji... Ciekawe propozycje w tym zakresie stnowią certyfikaty kwalifikacji zawodowych. Spójrzcie choćby tu w tym celu http://vccsystem.eu/system-certyfikacji/select-competences/lista-select-competen...

Zgłoś nadużycie #10 15 maja 2018, 14:15

kulik86 avatar Posty: 104 Podziękowania: 0
hej,
ja jeszcze studiuje i mam nie za dużo czasu na pracę, ale tutaj https://pracaonline.net/oferty/oferta,752,przepisywanie-tekstu.html znajduje różne oferty, polecam przepisywanie tekstu, lekka i przyjemna praca, nie wymaga dużego poświęcenia :)