Witaj na MagazynDomowy.pl!

Witaj na forum MagazynDomowy.pl!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

jaka praca?

Zgłoś nadużycie #1 3 grudnia 2017, 7:22

milena avatar Posty: 152 Podziękowania: 0
Co myślicie o stanowisku QA? Chodzi konkretnie o http://news.o.pl/2017/10/31/6-cech-prawdziwego-quality-assurance/#/. Myślicie, że to zawód przyszłościowy?

Zgłoś nadużycie #2 7 grudnia 2017, 22:03

celia.celia84 avatar Posty: 44 Podziękowania: 0
Według mnie praca w jakości jest jak najbardziej na czasie. SPecjalistów ds. jakości poszukują praktycznie w każdej branży więc nie jest trudno o pracę. Ale zawsze też możesz pomyśleć o swoim biznesie albo całkowicie na swoim pomyśle albo przejrzeć sobie katalog franczyz - https://www.dobrepomyslynabiznes.pl/duzy-biznes-malym-kosztem-franczyzy-30-tys-z... To jest nieco łatwiejsze rozwiązanie, bo mniej kosztowne i przede wszystkim masz już gotowe pomysły, które się przyjęły na rynku i odnoszą sukcesy. Trzeba tylko spełnić kilka warunków, jak na przykład odpowiednia reklama oraz wkład własny i działać :)

Zgłoś nadużycie #3 2 lutego 2018, 19:56

mosek avatar Posty: 34 Podziękowania: 0
Ja osobiście lubię firmy, w których możliwości rozwoju są duże. Świetnym przykładem jest http://katowice.dlastudenta.pl/kariera/artykul/Praca-w-JCommerce-w-Katowicach,12.... Na całe szczęście teraz możliwości rozwoju są dosyć spore i warto je wykorzystać by znaleźć lepszą pracę ;)

Zgłoś nadużycie #4 9 lutego 2018, 0:08

nellon avatar Posty: 38 Podziękowania: 0
Natomiast mi marzy się praca jako sędzia piłkarski, wiem, że trochę się trzeba natrudzić, żeby dostać taką fuchę - http://www.pozaistyl.pl/jak-zostac-sedzia-pilkarskim/ jednak zamierzam do tego dążyć