Witaj na MagazynDomowy.pl!

Witaj na forum MagazynDomowy.pl!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

jaka praca?

Zgłoś nadużycie #21 23 sierpnia 2018, 22:00

helercz avatar Posty: 253 Podziękowania: 0
Wiele osób nie stara się nawet walczyć o swoją pracę, oraz przyszłość. Jest moim zdaniem ogromny błąd, warto coś robić, żeby mieć lepiej. Tym bardziej, że powstają takie poradniki jak http://www.jobston.pl/rodzaje-dzialalnosci-gospodarczej/ które pomagają w zrozumieniu jak zarabiać pieniądze.

Zgłoś nadużycie #22 27 sierpnia 2018, 7:00

mosek avatar Posty: 196 Podziękowania: 0
Najlepiej u sprawdoznego pracodawcy :) Obecnie jeżeli chodzi o branże, to bardzo ciekawei ewypada branża IT. Jeżeli ktoś szuka pracy w tym zawodzie, to polecam firmę ITmagination - https://www.absolvent.pl/pracodawcy/profil-itmagination/opinie#/

Zgłoś nadużycie #23 28 sierpnia 2018, 10:07

dorciak avatar Posty: 193 Podziękowania: 0
Taka, która jest dostosowana do naszych kwalifikacji. Aby uniknąć niepotrzebnego miotania się, lepiej będzie skorzystać z https://lobohr.pl/oferta-dla-pracownika/ i dać specjalistom znaleźć coś dla Was.

Zgłoś nadużycie #24 28 sierpnia 2018, 10:07

dorciak avatar Posty: 193 Podziękowania: 0
Taka, która jest dostosowana do naszych kwalifikacji. Aby uniknąć niepotrzebnego miotania się, lepiej będzie skorzystać z https://lobohr.pl/oferta-dla-pracownika/ i dać specjalistom znaleźć coś dla Was.

Zgłoś nadużycie #25 16 października 2018, 22:10

sabrene avatar Posty: 165 Podziękowania: 0
Bitcoin to bez dwóch zdań obecnie jedna z najciekawszych inwestycji. Jak chcesz nauczyć się i Ty na nim zarabiać, to sprawdź profesjonalny blog https://www.biznes.info.pl/wykres-bitcoin-jak-go-rozumiec/ który poświęcony jest tej walucie.

Zgłoś nadużycie #26 20 października 2018, 20:53

Mania12 avatar Posty: 22 Podziękowania: 0
Ja polecam zerknąć na https://pl.linkedin.com/company/itmagination Mają bardzo dobre opinie, pracownicy ich chwalą. W Polsce naprawdę dobrze się pracuje. Najważniejsze to znaleźć pracę, która sprawia przyjemność i daje możliwości dalszego rozwoju.

Zgłoś nadużycie #27 29 października 2018, 22:40

mayczak avatar Posty: 84 Podziękowania: 0
Gdy już założycie własną działalność, warto skorzystać np. z obsługi księgowej. Wiele firm z tej branży jest tutaj https://ogloszenia.taelo.pl/ Na stronie dodaje się ogłoszenia, a firmy odsyłają propozycje współpracy. Polecam sprawdzić, gdyż to bardzo ciekawa możliwość pozyskania współpracownika w krótkim czasie.

Zgłoś nadużycie #28 23 listopada 2018, 9:03

gispi avatar Posty: 235 Podziękowania: 0
W moim przypadku blog http://www.contador.pl/umowa-o-prace-adres-zamieszkania-zameldowania/ bardzo pomógł mi w podjęciu wielu decyzji w karierze, dzięki którym mam teraz lepszą pracę.

Zgłoś nadużycie #29 5 stycznia 2019, 21:23

Grardonyth avatar Posty: 507 Podziękowania: 1
Dobra praca to taka, do której chodzimy z przyjemnością i czerpiemy z niej satysfakcję. Ja długo szukałam właśnie takiej pracy. Marzyła mi się praca na recepcji w hotelu, ale nie widziałam żadnych ofert... Kiedyś przypadkiem trafiłam jednak na https://ogloszenia.nowysaczweb.pl/kategoria/praca/ i to właśnie tam udało mi się znaleźć pracę w charakterze recepcjonistki! I teraz jestem spełniona zawodowo :)

Zgłoś nadużycie #30 21 stycznia 2019, 12:19

malika avatar Posty: 153 Podziękowania: 0
Ja polecam Ci pracę w Niemczech jako opiekunka , sprawdź sobie ofertę tej agencji http://www.davi-seniorenhilfe.de/
Jest to profesjonalna agencja, oferująca jasną umowę oraz dobre zarobki. Uważam, że jeśli chodzi o pracę na stanowisku opiekunek osób starszych to mają najlepsze oferty. Pracowałam ostatnio jako opiekunka przez ich agencję i jestem bardzo zadowolona