Witaj na MagazynDomowy.pl!

Witaj na forum MagazynDomowy.pl!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

jaka praca?

Zgłoś nadużycie #51 24 stycznia 2020, 18:55

aszka avatar Posty: 331 Podziękowania: 0
Można pomyśleć nad pracą w leasingu. Tutaj https://leasingpolski.pl/zostan-posrednikiem sobie poczytajcie w jaki sposób zostać pośrednikiem Leasing Polska. Myślę, że dla wielu jest to naprawdę idealne zajęcie. Trzeba jednak lubić kontakt z ludźmi i profesjonalnie podchodzić do tematu. Firma oferuje jednak różne szkolenia w tym zakresie. Zastanówcie się nad takim rozwiązaniem.

Zgłoś nadużycie #52 2 marca 2020, 9:39

lenore.kuphal avatar Posty: 4 Podziękowania: 0
Dobrze płatne jest stanowisko agenta ubezpieczeniowego, którego zarobki mogą znacząco przekroczyć średnie miesięczne wynagrodzenie https://natemat.pl/279703,poczatki-pracy-w-branzy-ubezpieczeniowej-co-warto-wied.... Branża ubezpieczeniowa nie należy do najłatwiejszych, jednak dobre opinie o tym zawodzie powinny wystarczyć do tego by podjąć wyzwanie.

Zgłoś nadużycie #53 4 marca 2020, 14:13

Natalia_BoaVista avatar Posty: 271 Podziękowania: 1
W poszukiwaniu dobrze płatnej pracy coraz więcej ludzi wyjeżdża do Holandii. Trudno się temu dziwić, skoro zwykła sprzątaczka zarabia tam więcej niż osoba po studiach. O serwisach ułatwiających znalezienie dobrej oferty pracy napisano tutaj https://subasta.pl/kupie-sprzedam-dam-prace-w-holandii-serwisy-ogloszeniowe-dla-... Będzie to dobry poradnik dla każdego, kto planuje szukać szczęścia za granicą.

Zgłoś nadużycie #54 26 marca 2020, 17:11

skay avatar Posty: 125 Podziękowania: 0
a może ktoś z Was szuka pracy jako opiekun osoby starszej ? Jeśli tak to polecam agencję Dolce Vita. Oni organizują wyjazdy do Niemiec, sama z nimi współpracuję już od 2 lat. Rzetelna, uczciwa i solidna firma. Oferują konkurencyjne stawki, pensje zawsze są terminowo na koncie.

Zgłoś nadużycie #55 3 kwietnia 2020, 11:30

qtere avatar Posty: 256 Podziękowania: 0
Pracuje już od kilku lat w Niemczech, jakiś czas temu musiałam wykonać przelew do polski, jednak nie wiedziałam gdzie go wykonam najkorzystniej. Okazało się, że na stronie https://tanieprzelewy.com/ są podane rankingi firm wykonujących tanie przelewy. Jestem mega zadowolona, że na nią trafiłam.

Zgłoś nadużycie #56 21 kwietnia 2020, 10:54

penxol avatar Posty: 272 Podziękowania: 0
Z racji tego, że nie mogłem znaleźć dobrze płatnej pracy u siebie w okolicy postanowiłem inwestować w kryptowaluty i nie żałuję. W kantorze https://coincher.com/ można bez problemu wykupić bitcoin jak i inne waluty. Skorzystaj, a na pewno będziesz zadowolony.

Zgłoś nadużycie #57 23 kwietnia 2020, 13:50

Kotres avatar Posty: 97 Podziękowania: 0
Podjęłam decyzję o wyjeździe i pracy za granicą. Ze względu na skończoną szkołę i uprawnienia opiekuna medycznego i osób starszych, chciałam pracować w tym zakresie. Znajoma poleciła mi fajną firmę https://west-arbeit.pl/, która organizuje takie wyjazdy. Skorzystałam i szczerze polecam współpracę.