Witaj na MagazynDomowy.pl!

Witaj na forum MagazynDomowy.pl!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Jaką roślinę wybrać do ogrodu?

Zgłoś nadużycie #11 31 marca 2019, 20:43

carolka avatar Posty: 115 Podziękowania: 0
Moim zdaniem w ogrodzie nie powinno zabraknąć owoców. My myślimy o zamówieniu krzewów porzeczki z https://www.sadowniczy.pl/pol_m_KRZEWY-OWOCOWE_Porzeczki-6796.html Widziałam, ze mają też w ofercie maliny i borówki amerykańskie - chyba sie zdecydujemy. Oczywiście będziemy mieć też warzywa w ogródku.

Zgłoś nadużycie #12 1 kwietnia 2019, 15:41

ariana avatar Posty: 124 Podziękowania: 0
Wybór roślin jest naprawdę duży więc każdy znajdzie coś dla siebie. Warto jednak pomyśleć o praktycznej stronie roślin. Nie wiem, czy wiecie, że niektóre z nich mają działanie odstraszające na kleszcze? Jest to szczególnie przydatne jeśli mamy w ogrodzie zwierzaki. Kleszcze mogą być naprawdę niebezpieczne dlatego poczytajcie: https://ogrodolandia.pl/kleszcze-w-ogrodzie .

Zgłoś nadużycie #13 18 kwietnia 2019, 20:41

Domek avatar Posty: 82 Podziękowania: 0
Uwielbiam róże i dlatego chciałabym je mieć w ogrodzie. Czy takie róże- https://www.rozeogrodowe.pl/roze-pnace są łatwe w pielęgnacji?

Zgłoś nadużycie #14 18 kwietnia 2019, 20:41

Domek avatar Posty: 82 Podziękowania: 0
Uwielbiam róże i dlatego chciałabym je mieć w ogrodzie. Czy takie róże- https://www.rozeogrodowe.pl/roze-pnace są łatwe w pielęgnacji?

Zgłoś nadużycie #15 19 maja 2019, 23:01

fado avatar Posty: 27 Podziękowania: 0
Pięknych roślin jest całe mnóstwo, ale to trzeba się znać jaka będzie w dane miejsce odpowiednia. Dlatego ja nie ryzykowałam bo ekspertem nie jestem. Polegałam na p. Magdzie (jest architektem krajobrazu) i prowadzi rodzinną firmę Gardenon, w Suwałkach. Jej projekty są nowoczesne, przemyślne, wszystko ma swoje idealne miejsce. Ogród wyszedł cudny.

Zgłoś nadużycie #16 20 maja 2019, 9:29

paluch686 avatar Posty: 49 Podziękowania: 1
Słyszałeś o cyklamenie perskim?
Kiedy go zobaczyłem, wiedziałem, że to będzie moja ulubiona roślina :)
https://poradnikogrodniczy.pl/cyklamenperski.php

Zgłoś nadużycie #17 29 czerwca 2019, 0:13

dwarazydwa avatar Posty: 36 Podziękowania: 0
Myślisz może, co nie co, o warzywach? Jeśli tak to na pewno przyda Ci się nawóz do warzyw, który pozwoli im na jeszcze lepszy i pełniejszy wzrost! Zajrzyj na https://florovit.pl/hobby/produkty/mikroflora-3w1-nawoz-do-warzyw-kwiatow-drzew-... i skorzystaj z ich doświadczenia oraz wiedzy w tym temacie.