Witaj na MagazynDomowy.pl!

Witaj na forum MagazynDomowy.pl!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Jaka wanna

Zgłoś nadużycie #31 27 stycznia 2017, 14:45

Hyra avatar Posty: 284 Podziękowania: 0
Szukałam kiedyś takich nietypowych baterii łazienkowych. Okazało się że KLUDI ma w swojej ofercie naprawde świetne baterie łazinkowe. Popatrz tylko tutaj https://www.kludi.com/pl/produkty/lazienka/ , wydaje mi się że i Tbie do gusty przypadną takie baterie

Zgłoś nadużycie #32 21 marca 2017, 8:35

martak avatar Posty: 49 Podziękowania: 0
Każdy wybiera taką, jaka mu się podoba - no i jaka zmieści się w łazience. Bardzo duży wybór wanien znajdziecie na przykład w salonie Hoff w Krakowie: http://www.salonyhoff.pl/wanny/ . Ja bym postawiła na coś klasycznego bo najlepiej wkomponowałoby się w rozmiar mojej łazienki.

Zgłoś nadużycie #33 31 marca 2017, 10:53

hubertokorni avatar Posty: 1 Podziękowania: 0
Jestem osobą, która po cięzkim dniu na budowie, lubi poświęcić nieco czasu i odprężyć się w gorącej kąpieli. Pod prysznicem nie byłoby to możliwe, stąd wanna to prawdziwe wybawienie dla mnie. Niestety nie wszędzie możliwe jest wstawienie tego, ale jeżeli można - myślę, że warto.

Moje preferencje nie są jakieś wyśrubowane - podłużna, powyżej 1,70 m x 70 cm powinna być wystarczająca dla każdego :)
___
http://domtechniczny24.pl/

Zgłoś nadużycie #34 29 czerwca 2017, 17:54

Hyra avatar Posty: 284 Podziękowania: 0
Żeby wybrać taką baterie musisz wiedzieć czy chcesz wanne wolnostojącą czy nie.Póżniej dopiero dobieraj to jaki rodzaj baterii dokupisz. Osobiście spodobały mi się tu https://www.kludi.com/shop/pl/bath/bath/ fajne baterie ale nie wiem jaki styl preferujesz i co Ci się spodoba.

Zgłoś nadużycie #35 28 lipca 2017, 14:40

Takor avatar Posty: 188 Podziękowania: 0
Wcześniej wydawało mi się, że to jak wygląda bateria łazienkowa nie ma większego znaczenia pozniej jednak zobaczyłam jaką to daje różnice jak wybierze się taką https://www.kludi.com/shop/pl/bath/washbasin/ baterie łazienkową. Umywalka zupełnie inaczej wygląda.