Witaj na MagazynDomowy.pl!

Witaj na forum MagazynDomowy.pl!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Jaki bank na konto osobiste

Zgłoś nadużycie #11 5 sierpnia 2019, 12:52

Malina78 avatar Posty: 56 Podziękowania: 0
Niskie opłaty za prowadzenie konta, albo nawet ich całkowity brak to spory atut ofert w różnych bankach. Sama z takiego konta korzystam. Dodatkowo mam możliwość wykonywania przelewów natychmiastowych o dowolnej porze dnia, 7 dni w tygodniu. Na stronie http://expresselixirpl.simplesite.com/ ta usługa jest dobrze opisana. Bardzo cenię sobie takie rozwiązanie, bo często zdarza się, że muszę w krótkim czasie przelać określoną sumę pieniędzy na konto odbiorcy.

Zgłoś nadużycie #12 20 sierpnia 2019, 12:17

animala avatar Posty: 181 Podziękowania: 0
W tym poradniku: http://4banki.pl/jak-wybrac-bank-co-jest-wazne/ znajdziecie kilka wskazówek. Zobaczcie sobie, co jest ważne, gdy chce się wybrać bank. Sprawdźcie, na co uważać.

Zgłoś nadużycie #13 7 lutego 2020, 15:52

Treol avatar Posty: 104 Podziękowania: 0
Ja założyłam w promocji tutaj http://an70pio.oferty-kredytowe.pl/o/salechannel.php?idSaleChannel=1948&idDistri.... Solidna obsługa i czytelna, przejrzysta oferta.

Zgłoś nadużycie #14 16 marca 2020, 17:25

Arkadiusz1 avatar Posty: 110 Podziękowania: 1
Faktycznie, dzisiaj jest tak duży wybór kont, że aż ciężko się w tym połapać. Jeśli zastanawiacie się nad tym, co będzie najlepsze dla Was, to najlepiej zajrzyjcie do https://www.kontomaniak.pl/ Takie zestawienia mogą okazać się dla Was ogromnym wsparciem w decyzji. Warto o tym pamiętać już dziś.

Zgłoś nadużycie #15 16 marca 2020, 17:30

rossa_pp avatar Posty: 196 Podziękowania: 0
Trudno doradzić, bo każdy ma inne potrzeby. Najlepiej wypisać sobie co dla Ciebie jest w koncie najważniejsze - jakie operacje / transakcje robisz najczęściej, a potem przejrzeć oferty różnych banków (np. używając porównywarek) i wybrać tę najbardziej dopasowaną.