Witaj na MagazynDomowy.pl!

Witaj na forum MagazynDomowy.pl!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Jaki biznes franczyzowy?

Zgłoś nadużycie #1 28 stycznia 2017, 15:31

ujek8 ujek8 awatar Posty: 5 Podziękowania: 0
Cześć Wam. Czy znacie może jakiś dobry i sprawdzony pomysł na biznes franczyzowy? Ja się właśnie zastanawiam nad czymś bardziej innowacyjnym, niż jakieś sklepy i inne tego typu… Tutaj np. są drinki w formie pary na imprezy http://vaporti.pl/ Mało kto o tym słyszał a wydaje się być bardzo ciekawą koncepcją ;) Co o tym sądzicie?

Zgłoś nadużycie #2 30 stycznia 2017, 17:53

sersa avatar Posty: 146 Podziękowania: 0
Przeanalizuj rynek i zastanów się nad przemysłem spożywczym. Maszyny jakich będziesz potrzebował? W tym artykule znajdziesz coś na ten temat http://www.alces.pl/rozwijasz-biznes-spozywczy-sprawdz-jakich-urzadzen-spozywczy.... Przecież możesz sam przygotowywać pizzę i być niezależny w działalności od obcej marki.

Zgłoś nadużycie #3 30 marca 2017, 23:05

Andzia_K avatar Posty: 13 Podziękowania: 0
Wszystko zależy, jakimi dysponujesz środkami i gdzie chcesz prowadzić firmę. Jeśli zdecydujesz się otworzyć konkretny biznes, zajrzyj tutaj http://withthecompany.pl gdzie znajdziesz wiele cennych wskazówek o nowinkach i trendach. Dzięki temu nie będziesz w tyle za konkurencją.

Zgłoś nadużycie #4 20 kwietnia 2017, 10:39

Natalia_BoaVista avatar Posty: 146 Podziękowania: 1
mój znajomy prowadzi restaurację jako franczyzę i nawet się pomysł sprawdził.

Zgłoś nadużycie #5 9 stycznia 2018, 8:45

Kirssteen avatar Posty: 10 Podziękowania: 0
Jezeli oczywiscie macie możliość to może spróbujcie otworzyć coś jednak na własną rekę, nie na zasadzie franczyzy. Rzeczywiscie jest to bardzo wygodna opcja jednak jesteście znowu zależni od czegoś. Niby własny biznes ale tez nie do końca. Ja prowadzę rodzinną cukiernie i wszystko ode mnie zależy. Cieszy mnie to bardzo. Ostatnio wprowadziliśmy nowe produkty od http://savpol.pl i klienci sa bardzo zadowoleni. Nikogo nie musiałam pytać się o zgodę

Zgłoś nadużycie #6 11 stycznia 2018, 10:54

domowum avatar Posty: 17 Podziękowania: 1
Myślę, że bardziej od franczyzy wolałabym przejąć już istniejącą spółkę lub zarejestrować. Obecnie nie ma z tym żadnych problemów, pomocy można szukać w sieci na przykład na http://spolka.org/rejestracja-spolek/. Zdecydowanie wolałabym pracować na własny rachunek i budować swój samodzielny dochód niż być w spółce z wielką firmą. Jednakże każdy typ biznesu ma swoje wady i zalety. :)

Zgłoś nadużycie #7 20 stycznia 2018, 17:52

holeczka avatar Posty: 87 Podziękowania: 0
Na jaki byś się biznes nie zdecydował to lepiej zastanów się nad reklamą :) ja to na początku olałam i nie było potem dobrze. Ale jak chcesz to mogę ci firmę która super pokrowce z nadrukami robi - http://www.izisport.pl/produkty.html