Witaj na MagazynDomowy.pl!

Witaj na forum MagazynDomowy.pl!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Jaki kupić oczyszczacz powietrza

Zgłoś nadużycie #11 20 grudnia 2018, 14:35

anna45 avatar Posty: 1 Podziękowania: 0
Ja mam taki https://airdog.pl/ i jestem z niego bardzo zadowolona. Niweluje kurz, roztocza, włosy, sierść itd. Radzi sobie nawet z brzydkimi zapachami. Warto w niego zainwestować, bo można dużo zaoszczędzić na wymianach filtra. Airdog nie wymaga wymiany filtrów, wystarczy go umyć (ja to robie w zmywarce) i korzystać dalej.

Zgłoś nadużycie #12 2 lutego 2019, 21:27

Patrykik Patrykik awatar Posty: 7 Podziękowania: 0
Moim zdaniem warto także inwestować w maski antysmogowe dla dzieci. Według mnie naprawdę świetny ranking tego typu jest na http://wirtualneprzedszkole.pl/maski-antysmogowe-dla-dzieci-o-czym-pamietac-przy... :)

Zgłoś nadużycie #13 26 lutego 2019, 10:12

fan_made avatar Posty: 6 Podziękowania: 0
Wydaje mi się że oczyszzacz to lepszy wybór

Zgłoś nadużycie #14 26 lutego 2019, 14:05

mpire avatar Posty: 359 Podziękowania: 0
oprócz oczyszczacza warto jest posiadać nawilżacz :) Dzięki niemuy dużo lepiej się czuje w domu a jestem alergkiem https://duka.com/pl/agd/nawilzacze-powietrza

Zgłoś nadużycie #15 27 lutego 2019, 18:02

kropa avatar Posty: 181 Podziękowania: 0
U mnie stoi oczyszczacz powietrza ideal https://homespot.pl/kategoria/oczyszczacze-powietrza-ideal i jestem z niego niezwykle zadowolona. Ma wiele bajerów m.in. jonizator i system rozprowadzający świeże powietrzu w domu. To naprawdę czuć, jest duża różnica do tego jak było wcześniej. Poza tym oczywiście takie rzeczy jak filtry, które eliminują z powietrza związki smogu, alergeny, roztocze czy kurz

Zgłoś nadużycie #16 1 marca 2019, 9:00

Grardonyth avatar Posty: 507 Podziękowania: 1
Najlepiej kupić jakiś porządny oczyszczacz, bo teraz jest tyle smogu, że głowa mała! Ja oczyszczacz powietrza do mojego domu zamawiałam na https://www.oddechtozycie.pl/ i jestem z niego naprawdę zadowolona. Świetnie oczyszcza powietrze i od razu lepiej się oddycha :) Zamówiłam też maski anty smogowe, które całą rodzina ubieramy jak pogarsza się jakość powietrza.

Zgłoś nadużycie #17 7 marca 2019, 10:05

Gutek Gutek awatar Posty: 9 Podziękowania: 0
Też się zastanawiam nad tym jaki oczyszczacz powietrza kupić, dlatego sprawdzę Wasze propozycje i może znajdę tam coś ciekawego.

Zgłoś nadużycie #18 25 kwietnia 2019, 22:37

Grardonyth avatar Posty: 507 Podziękowania: 1
A to zależy też od tego na jak dużą powierzchnię go potrzebujesz :) Bo ja kupowałam na https://www.oddechtozycie.pl/kategoria-produktu/oczyszczacze-powietrza/ dwa różne oczyszczacze- jeden do swojego domu a jeden do biura. Oba sprawdzają się świetnie i cieszę się, że mogę wreszcie oddychać pełną piersią. Czyste powietrze to podstawa przy zachowaniu zdrowia :)

Zgłoś nadużycie #19 6 maja 2019, 12:45

capeny capeny awatar Posty: 29 Podziękowania: 0
A co z takim węglem aktywnym do filtra http://www.zdpwa.com.pl/wegiel-aktywny-sar-3-do-oczyszczania-powietrza-i-wody-te... ? Ja właśnie poszukuję czegoś dobrego i sprawdzonego z tego zakresu tematycznego...

Zgłoś nadużycie #20 23 maja 2019, 17:28

aszka avatar Posty: 186 Podziękowania: 0
Decydując się na zakup tego typu urządzenia należy kierować się przede wszystkim jakością. Trzeba wybrać oczyszczacz, który zapewni czyste powietrze w naszym domu. Innowacyjnym i zarazem praktycznym urządzeniem jest oczyszczacz Ballu Air Master. Tutaj https://airmaster.ballu.pl można sobie o nim poczytać. Zwróćcie uwagę, że oprócz tradycyjnych rozwiązań ma również lampę ultrafioletową oraz funkcję podgrzewanie powietrza do komfortowej temperatury.