Witaj na MagazynDomowy.pl!

Witaj na forum MagazynDomowy.pl!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Jaki opał lepszy

Zgłoś nadużycie #1 13 grudnia 2017, 14:53

Takor avatar Posty: 281 Podziękowania: 0
Z racji zimowej pory roku wiele osób zastanawia się co wybrac do palenia w piecu by było to najbardziej opłacalne. Przede mną też stał taki dylemat. Wtedy trafiłam,tutaj https://pelletem.pl/kalorycznosc-pelletu/ na bardzo fajny artykuł na temat pelletu.

Zgłoś nadużycie #2 18 grudnia 2017, 12:30

Jo_Ni avatar Posty: 57 Podziękowania: 0
Ja wybrałam pellet. teraz zastanawiam się o zrobić, aby straty ciepła były jak najmniejsze.

Zgłoś nadużycie #3 18 grudnia 2017, 12:42

Kinia23 avatar Posty: 163 Podziękowania: 0
A my póki co myślimy o instalacji takich mat grzewczych pod panele i kafelki. Mam nadzieję, że choć trochę przełamie to chłód w mieszkaniu nie przynosząc dużych strat finansowych.

Zgłoś nadużycie #4 27 grudnia 2017, 19:46

misia avatar Posty: 74 Podziękowania: 1
Ja zamieniłam stare ogrzewanie piecem węglowym na ogrzewanie na podczerwień http://www.najtanszeogrzewanie.pl/. Musze przyznać, że z dnia na dzień przekonuję się, że była to właściwa decyzja. Ogrzewanie nie angażuje wolnego czasu mego męża, w domu jest komfortowo ciepło, które łatwo dopasować do indywidualnych potrzeb w różnych pomieszczeniach. Zyskałam nowe puste pomieszczenie, które zaaranżowałam na pralnię.

Zgłoś nadużycie #5 27 sierpnia 2018, 15:59

neska avatar Posty: 91 Podziękowania: 0
Nie myślicie o całkowitej zmianie ogrzewania? Teraz już się odchodzi od pieców, a decyduje się na nowoczesne systemy grzewcze. Sama zamierzam kupić ogrzewanie od https://heet24.pl/, ponieważ jest przyjazne dla środowiska.

Zgłoś nadużycie #6 18 stycznia 2019, 11:09

Fabiana avatar Posty: 121 Podziękowania: 0
Wymienialiśmy w tym roku stary piec na taki na ekogroszek, teraz chciałabym się zaopatrzyć w ekogroszek dobrej jakości. Przeglądałam kilka ofert i zauważyłam, ze tutaj https://dobry-ekogroszek.pl/ oferta jest bardzo fajna. Opinie na temat ich opału też sa dobre. Moze ktoś z was korzystał z ich oferty?