Witaj na MagazynDomowy.pl!

Witaj na forum MagazynDomowy.pl!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Jaki opał lepszy

Zgłoś nadużycie #11 10 stycznia 2020, 11:27

Kotres avatar Posty: 97 Podziękowania: 0
Polecam opał z firmy https://energobielsk.pl/. Ja zamawiam u nich ekogroszek. Świetna jakość i konkurencyjna cena. Dostarczają błyskawicznie. Współpraca na korzystnych warunkach.

Zgłoś nadużycie #12 13 lutego 2020, 1:25

alok565 avatar Posty: 217 Podziękowania: 0
Według mnie na prawdę dobrym wyborem w kwestii opału do ogrzewania domu może być pellet. Jeśli chcielibyście wiedzieć gdzie możecie kupić dobrej jakości pellet, polecam wam sprawdzić ofertę firmy http://www.maximer.pl/ . Aktualnie do wyboru są dwa rodzaje pelletu Maximer premium pellet DinPlus w cenie 890 zł brutto oraz Maximer premium pellet w cenie 790 zł brutto. Uważam, że na prawdę warto jest zainteresować się tą ofertą

Zgłoś nadużycie #13 20 lutego 2020, 16:35

lucek avatar Posty: 75 Podziękowania: 0
Wiele osób korzystających z kotła na paliwo stałe chwali sobie także tego typu pellet drzewny https://dobrybrykiet.pl/warszawa/pellet/ .

Zgłoś nadużycie #14 7 kwietnia 2020, 9:48

robert_07 avatar Posty: 29 Podziękowania: 0
Proponowany przez https://jaworpellet.pl opał pod postacią pelletu drzewnego dostępny w sprzedaży detalicznej i hurtowej to wydajny produkt o niskiej zawartości wilgoci, dzięki czemu stanowi efektywne źródło energii cieplnej. Jest łatwy do przechowywania czy transportu, a także bezpieczny w użytkowaniu. Nie posiada obniżających jakość zanieczyszczeń w postaci kory czy piachu.

Zgłoś nadużycie #15 19 kwietnia 2020, 10:39

dzer avatar Posty: 21 Podziękowania: 0
Z biomasy najlepszy. My mamy piec na pellet (używamy typu A1) i opał kupujemy od Grupy Bio Petrol z Białegostoku http://bio-petrol.pl/, oni mają paliwa ekologiczne w bardzo dobrej cenie. Dodatkowym plusem jest to, ze można zamówić sobie opał przez ich stronę, bez wychodzenia z domu, polecam.