Witaj na MagazynDomowy.pl!

Witaj na forum MagazynDomowy.pl!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Jaki projekt domu kupić?

Zgłoś nadużycie #11 9 stycznia 2017, 20:53

misia avatar Posty: 100 Podziękowania: 1
Moim zdaniem warto wykonać projekt idealnie skrojony pod własne potrzeby. Mnie bardzo podoają się domy drewniane z bala sosny mazurskiej. Buduje je firma Natur Eko Dom. Konstrukcja takiego domu pozwala na błyskawiczną budowę, a opcja budowy domu pod klucz http://www.naturekodom.pl/domy-pod-klucz na szybką przeprowadzkę.

Zgłoś nadużycie #12 23 lutego 2017, 16:22

martak avatar Posty: 403 Podziękowania: 0
Warto nawiązać współpracę z taką firmą jak FACHMAN z Mielca. Nie dość, że pomogą wybrać projekt i dostosować go do naszych wymagań i potrzeb, to jeszcze wybudują i wykończą nasz dom pod klucz. Szczerze polecam.

Zgłoś nadużycie #13 24 marca 2017, 12:08

ska78 avatar Posty: 17 Podziękowania: 0
Projekt domu powinien być z metrażem zdecydowanie mniejszym niż się Wam marzy - po prostu od kilku rodzin już usłyszałem że niepotrzebnie budowały "taki duży dom".
I faktycznie w mojej ocenie dom dla np. 4 osobowej rodziny nie powinien przekraczać 120 metrów kwadratowych, a powiem że nawet około 90 m kwadratowych wystarczy. Potem wszystko przekłada się na koszt utrzymania - mniej materiałów na budowę, mniej materiału np. na podłogi drewniane czy schody drewniane ( http://krajowy.biz/firma,schodyinietylkopl ) i potem niej kosztów związanych np. z ogrzewaniem itd.

Zgłoś nadużycie #14 19 lipca 2017, 16:06

Takor avatar Posty: 345 Podziękowania: 0
Mnie natomiast bardzo do gustu przypadły tego rodzaju propozycje od Archido http://www.archido.pl/112__dom-dla-ciebie , zwłaszcza zaś trzeci w kolejności projekt na tej stronie. Tak generalnie w sklepie tym dostępne są propozycje z ogromnej ilości pracowni projektowych, wobec czego na pewno każdy znajdzie tam idealną propozycję dla siebie. Co więcej, ten upatrzony przeze mnie domek, jeżeli tylko finanse mi na to pozwolą, w najbliższym czasie stanie na mojej działce :)

Zgłoś nadużycie #15 22 lipca 2017, 10:24

kilop avatar Posty: 2 Podziękowania: 0
najważniejsze jest to aby wynająć dobrego architekta i wziąć taki projekt, w którym nie musimy dużo kasy wydawać :)

Zgłoś nadużycie #16 2 listopada 2017, 12:59

serenada avatar Posty: 368 Podziękowania: 0
Projektu domu jednorodzinnego to koszt rzędu kilku tysięcy zł, dokładnie jednak ciężko określić, jako, że zależy to od wielu czynników, zwłaszcza powierzchni i technologii wykonania, czy tego, czy mowa o projekcie gotowym, czy na zamówienie. Najtańsze są projekty gotowe, w sieci jest ich sporo, choćby tu https://www.domoweklimaty.pl/pl/projekty-domow-nowoczesnych - wybró metraży jest spory, a i zawsze każdy projekt ma podane szacunkowe koszty budowy + można obejrzeć jego rzuty, wizualizacje etc.

Zgłoś nadużycie #17 30 listopada 2017, 17:31

Takor avatar Posty: 345 Podziękowania: 0
Przy budowie domu, najważniejszym elementem jest zakup odpowiedniego projektu domu lub zloszenie się do kogoś kto nam ten projekt wykna. Z tego co mi wiadomo, to tutaj http://zarzycki-konstrukcje.pl/projekty-budowlane/ , wykonują świetne projektu domów/

Zgłoś nadużycie #18 30 listopada 2017, 20:46

Takor avatar Posty: 345 Podziękowania: 0
Projekt domu jest bardzo ważny pewnie dlatego tak duzo czasu zajmuje jego wybór. Po dobry projekt warto zglosić się do dobrej pracowni takiej jak ta http://hbstudio.pl/realizacje . Widzialam kilka ich realizacji i mnie bardzo zachwyciły.

Zgłoś nadużycie #19 21 lutego 2018, 11:01

aidaa avatar Posty: 82 Podziękowania: 0
Jaki? Najlepiej gotowy, jest tańszy, poza tym obecnie dostępnych jest ich tyle, że znalezienie odpowiedniego nie jest problemem. Dobre opinie ma pracownia MG Projekt, mają wiele ładnych projektów, tu https://www.mgprojekt.com.pl można je obejrzeć - warto, niektóre robią wrażenie.

Zgłoś nadużycie #20 22 lutego 2018, 22:39

mosek avatar Posty: 209 Podziękowania: 0
Mnie najbardziej przekonują do siebie projekty z http://ecoreadyhouse.com/pl. Co prawda są one dosyć drogie (zwłaszcza w realizacji), jednak cała idea domów ekologicznych bardzo do mnie przemawia. Czekam tylko, aż będą "trochę" tańsze w budowie ;)