Witaj na MagazynDomowy.pl!

Witaj na forum MagazynDomowy.pl!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Jaki projekt domu kupić?

Zgłoś nadużycie #11 9 stycznia 2017, 20:53

misia avatar Posty: 28 Podziękowania: 0
Moim zdaniem warto wykonać projekt idealnie skrojony pod własne potrzeby. Mnie bardzo podoają się domy drewniane z bala sosny mazurskiej. Buduje je firma Natur Eko Dom. Konstrukcja takiego domu pozwala na błyskawiczną budowę, a opcja budowy domu pod klucz http://www.naturekodom.pl/domy-pod-klucz na szybką przeprowadzkę.

Zgłoś nadużycie #12 23 lutego 2017, 16:22

martak avatar Posty: 19 Podziękowania: 0
Warto nawiązać współpracę z taką firmą jak FACHMAN z Mielca. Nie dość, że pomogą wybrać projekt i dostosować go do naszych wymagań i potrzeb, to jeszcze wybudują i wykończą nasz dom pod klucz. Szczerze polecam.

Zgłoś nadużycie #13 24 marca 2017, 12:08

ska78 avatar Posty: 17 Podziękowania: 0
Projekt domu powinien być z metrażem zdecydowanie mniejszym niż się Wam marzy - po prostu od kilku rodzin już usłyszałem że niepotrzebnie budowały "taki duży dom".
I faktycznie w mojej ocenie dom dla np. 4 osobowej rodziny nie powinien przekraczać 120 metrów kwadratowych, a powiem że nawet około 90 m kwadratowych wystarczy. Potem wszystko przekłada się na koszt utrzymania - mniej materiałów na budowę, mniej materiału np. na podłogi drewniane czy schody drewniane ( http://krajowy.biz/firma,schodyinietylkopl ) i potem niej kosztów związanych np. z ogrzewaniem itd.