Witaj na MagazynDomowy.pl!

Witaj na forum MagazynDomowy.pl!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Jaki projekt domu kupić?

Zgłoś nadużycie #21 22 marca 2018, 16:38

emilka8767 avatar Posty: 170 Podziękowania: 0
Buduje może ktoś dom według tego projektu https://www.mgprojekt.com.pl/otwarty-5 Bo szukam jakiś opinii osób, które miały już z nim coś więcej do czynienia. Na stronie internetowej wygląda wszystko bardzo pięknie. Jeśli macie jakieś zdanie, to chętnie posłucham.

Zgłoś nadużycie #22 2 lipca 2018, 17:48

Fabiana avatar Posty: 120 Podziękowania: 0
Budowa domu to na pewno monet na który wiele osób czeka. Zanim jednak rozpoczniemy budowe, musimy podjąć ważne decyzje jaką jest odpowiedni projekt domu. Nie jest to sprawa łatwa bo projektów jest wiele a wybrac ten konkretny jest trudno. Sama się nad tym zastanawiam i widze, że tutaj http://hbstudio.pl/nowosc-amelia-z-tarasem/ , mają całkiem fajne pomysły na domek.

Zgłoś nadużycie #23 26 listopada 2018, 14:13

martak avatar Posty: 178 Podziękowania: 0
A czy nie lepiej zrobić sobie taki projekt na zamówienie? Wtedy będziecie mieli pewność, że jest on "dopieszczony", no a przede wszystkim nikt nie będzie miał dokładnie takiego samego domu :) Przykładowo firma Zarzycki Konstrukcje zajmuje się projektowaniem budynków, także jednorodzinnych domów. Więcej na ten temat poczytacie tu: https://zarzycki-konstrukcje.pl/projektowanie-domow/ .

Zgłoś nadużycie #24 4 stycznia 2019, 11:59

Hyra avatar Posty: 316 Podziękowania: 1
Ciężko jednoznacznie powiedzieć, jaki projekt domu będzie najlepszy. Możliwości jest dużo i najlepiej wybrać sobie taki projekt, który nam się najbardziej spodoba. A kopalnią projektów jest strona https://pracownia-projekty.dom.pl/ - znajdziecie tam ponad 22 tysiące różnych możliwości.