Witaj na MagazynDomowy.pl!

Witaj na forum MagazynDomowy.pl!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Jaki projekt domu kupić?

Zgłoś nadużycie #21 22 marca 2018, 16:38

emilka8767 avatar Posty: 380 Podziękowania: 0
Buduje może ktoś dom według tego projektu https://www.mgprojekt.com.pl/otwarty-5 Bo szukam jakiś opinii osób, które miały już z nim coś więcej do czynienia. Na stronie internetowej wygląda wszystko bardzo pięknie. Jeśli macie jakieś zdanie, to chętnie posłucham.

Zgłoś nadużycie #22 2 lipca 2018, 17:48

Fabiana avatar Posty: 140 Podziękowania: 0
Budowa domu to na pewno monet na który wiele osób czeka. Zanim jednak rozpoczniemy budowe, musimy podjąć ważne decyzje jaką jest odpowiedni projekt domu. Nie jest to sprawa łatwa bo projektów jest wiele a wybrac ten konkretny jest trudno. Sama się nad tym zastanawiam i widze, że tutaj http://hbstudio.pl/nowosc-amelia-z-tarasem/ , mają całkiem fajne pomysły na domek.

Zgłoś nadużycie #23 26 listopada 2018, 14:13

martak avatar Posty: 407 Podziękowania: 0
A czy nie lepiej zrobić sobie taki projekt na zamówienie? Wtedy będziecie mieli pewność, że jest on "dopieszczony", no a przede wszystkim nikt nie będzie miał dokładnie takiego samego domu :) Przykładowo firma Zarzycki Konstrukcje zajmuje się projektowaniem budynków, także jednorodzinnych domów. Więcej na ten temat poczytacie tu: https://zarzycki-konstrukcje.pl/projektowanie-domow/ .

Zgłoś nadużycie #24 4 stycznia 2019, 11:59

Hyra avatar Posty: 321 Podziękowania: 1
Ciężko jednoznacznie powiedzieć, jaki projekt domu będzie najlepszy. Możliwości jest dużo i najlepiej wybrać sobie taki projekt, który nam się najbardziej spodoba. A kopalnią projektów jest strona https://pracownia-projekty.dom.pl/ - znajdziecie tam ponad 22 tysiące różnych możliwości.

Zgłoś nadużycie #25 21 lutego 2019, 17:25

mpire avatar Posty: 488 Podziękowania: 1
Powiem wam że sam trochę zajmuję się projektowaniem domów i wnętrz i znalazłem w sieci artykuł https://cgwisdom.pl/blog/poradnik-jaki-program-wybrac-do-wizualizacji-grafiki-3d... w którym piszą jaki program używać doi jakich projektów. Nie wiedziałem o tym wcześniej, poczytajcie sami, może i wam się przyda.

Zgłoś nadużycie #26 24 maja 2019, 11:16

Takor avatar Posty: 345 Podziękowania: 0
Zastanawiam sie nad wyborem odpowiedniego projektu do siebie i na chwile obecną najbardziej jesteśmy zdecydowani na " Wymarzony 3" https://www.mgprojekt.com.pl/wymarzony-3 , widzieliście już może domy zrealizowane według tego projektu ?

Zgłoś nadużycie #27 3 czerwca 2019, 8:20

mamina avatar Posty: 286 Podziękowania: 0
Niedługo zaczynamy budowę naszego wymarzonego domu. Jednym z ważniejszych elementów budowy jest wybór dobrego projektu. Przeglądałam tutaj https://www.archeton.pl/ projekty domów i zastanawiam się nad wyborem. Wy gdzie szukacie projektów? Przejrzałam już naprawdę wiele stron, ale tylko w Archeton udało mi się znaleźć domy, które w pełni sprostały moim wymaganiom.

Zgłoś nadużycie #28 19 czerwca 2019, 12:19

lubiekawe avatar Posty: 97 Podziękowania: 0
Mnie wpadł w oko ten projekt https://www.homekoncept.com.pl/produkt/projekt-domu-homekoncept-68/. Ma rzadko spotykaną bryłę w kształcie litery L, przestronny taras, ozdobne belkowanie oraz funkcjonalny rozkład pomieszczeń. Wszystko jest dobrze przemyślane, a 2- stanowiskowy garaż przyklejony do bryły budynku to praktyczne rozwiązanie.

Zgłoś nadużycie #29 26 lipca 2019, 23:04

mage212 avatar Posty: 4 Podziękowania: 0
Znacie firmę, która zajmuje się projektami?

Zgłoś nadużycie #30 15 sierpnia 2019, 16:58

Artetas avatar Posty: 100 Podziękowania: 0
Wybór nie jest prosty, ale powoli dacie sobie radę ze wszystkim. Stawiajcie sobie jasne granicę i według konkretnych wytycznych szukajcie odpowiedniego projektu, na pewno to pomoże postawić na ten najlepszy :) Jeżeli budujecie dom to zajrzyjcie sobie także na stronkę http://ignif.com/wklady-kominkowe/ W tym miejscu znajdziecie wkłady kominkowe. Nie wiem jak wy, ale ja na pewno u siebie będę mieć kominek.