Witaj na MagazynDomowy.pl!

Witaj na forum MagazynDomowy.pl!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Jaki rehabilitant z Gdańska?

Zgłoś nadużycie #1 26 kwietnia 2019, 22:59

sylwiaa avatar Posty: 91 Podziękowania: 0
Szukam dobrego rehabilitanta z Trójmiasta, może będziecie w stanie polecić mi jakiegoś specjalistę od bólu kręgosłupa, byłabym wdzięczna za pomoc i namiary. Ostatnio bardzo boli mnie kręgosłup i czas najwyższy wybrać się do lekarza.

Zgłoś nadużycie #2 27 kwietnia 2019, 13:46

martusiann avatar Posty: 169 Podziękowania: 0
Wiem, że terapie bólów kręgosłupa prowadzi Marcin Rosadziński, to dobry rehabilitant, działa w Gdańsku i w Gdyni, warto sobie go sprawdzić serio. On sam opracował tę terapię, jego metody są nieinwazyjne, czytałam, że wiele osób uchronił przed operacją, także jak masz problem do warto u niego spróbować terapii.

Zgłoś nadużycie #3 27 kwietnia 2019, 20:07

jadzkowska avatar Posty: 26 Podziękowania: 0
Mam podobny problem, jestem dopiero po 30-stce, a czuję już kręgosłup, także jakieś ćwiczenia na pewno by się przydały. Nie wiem czy to już się kwalifikuje na rehabilitacje?! Ból w odcinku lędźwiowym... okropny ;/

Zgłoś nadużycie #4 28 kwietnia 2019, 14:21

weronika97 avatar Posty: 226 Podziękowania: 0
sylwiaa napisał(a):
Szukam dobrego rehabilitanta z Trójmiasta, może będziecie w stanie polecić mi jakiegoś specjalistę od bólu kręgosłupa, byłabym wdzięczna za pomoc i namiary. Ostatnio bardzo boli mnie kręgosłup i czas najwyższy wybrać się do lekarza.


Sprawdź sobie gabinet na Kartuskiej 404, mają bardzo dobrych rehabilitantów i fizjoterapeutów. Oni specjalizują się w bólach kręgosłupa, stosują nowoczesne metody leczenia. Ponoć wiele osób dzięki nim uniknęło operacji, więc na pewno to dobra inwestycji. Przyjmują wyłącznie prywatnie, także trzeba się trochę wykosztować, ale nie ma co liczyć na nfz.

Zgłoś nadużycie #5 28 kwietnia 2019, 18:45

Madalena avatar Posty: 7 Podziękowania: 0
W Centrum Pomorski Rehabilitant jest naprawdę wiele możliwości w zakresie rehabilitacji ortopedycznej i neurologicznej, ja cierpię na zespół cieśni barkowej - bardzo pomogły mi zabiegi, wystarczyło dziesięć (czasami musi ich być więcej).
Tutaj macie więcej informacji na ten temat: https://pomorskirehabilitant.pl/czym-sie-zajmujemy/rehabilitacja-ortopedyczna/

Zgłoś nadużycie #6 29 kwietnia 2019, 19:42

sylwiaa avatar Posty: 91 Podziękowania: 0
Dziękuję wszystkim za pomoc, na pewno skorzystać z porad. Zbiorę jeszcze trochę informacji, popytam znajomych i może uda mi się wybrać odpowiedniego specjalistę. Szkoda, że takie wizyty są takie drogie... no ale cóż, na zdrowiu nie będą oszczędzać.

Zgłoś nadużycie #7 20 maja 2019, 15:08

Malvvinka Malvvinka awatar Posty: 4 Podziękowania: 0
Najprościej będzie, gdy skorzystasz z portalu, gdzie znajduje się największa baza lekarzy - sprawdzonyfizjoterapeuta.pl. W momencie, gdy byłam po operacji musiałam znaleźć sprawdzonego lekarza specjalisty. Udało mi się korzystając z tego portalu https://sprawdzonyfizjoterapeuta.pl umówić nawet na wizytę domową. Było to bardzo wygodne.

Zgłoś nadużycie #8 19 września 2019, 15:17

mamina avatar Posty: 286 Podziękowania: 0
Ja natomast polecam https://fmclodz.pl/rehabilitacja/ To swietne centrum rehabilitacji w Łodzi, jeżeli ktoś liczy na pomoc specjalistów i ma możliwość dojechania do Łodzi, to powineien zapoznać się z ofertą tej firmy.

Zgłoś nadużycie #9 23 października 2019, 23:07

aszka avatar Posty: 379 Podziękowania: 0
Tutaj https://rehab-gdansk.pl/ macie namiar na gabinet fizjoterapii w Gdańsku. Są tam oferowane różnorodne zabiegi dopasowane do konkretnych potrzeb. Na stronie są wszystkie informacje odnośnie zakresu usług czy też cennika. Zawsze też można się z nimi skontaktować telefonicznie i wszystkiego dopytać.

Zgłoś nadużycie #10 9 grudnia 2019, 11:21

hamill.freda avatar Posty: 4 Podziękowania: 0
Ile może kosztować dobra rehabilitacja?