Witaj na MagazynDomowy.pl!

Witaj na forum MagazynDomowy.pl!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Jakie okna do domu?

Zgłoś nadużycie #1 30 stycznia 2017, 11:00

sisimo30 avatar Posty: 1 Podziękowania: 0
Szukasz odpowiednich okien do swojego domu? Przejrzyj ofertę firmy Internorm. Ja zdecydowałem się na ich okna przesuwne. Uważam, że to świetny wybór!

Zgłoś nadużycie #2 31 stycznia 2017, 11:29

Hyra avatar Posty: 321 Podziękowania: 1
To już bym wolał wybrać coś z systemu next - http://stolmar24.com/system-okienny-next/ tutaj masz opisane to w ofercie stolmar z bydgoszczy. Tak czy inaczej okna trzeba wybierać dość indywidualnie bo każde warunki są troszkę inne. I z własnego doświadczenia mogę powiedzieć, lepiej wybrać coś od wyższej jakości nawet jeśli by miało kosztować ciut więcej niż najtańszego o jakości znikomej bo dobre okna to również niższe bądź wyższe rachunki za ogrzewanie.

Zgłoś nadużycie #3 2 lutego 2017, 11:43

albrecht98 avatar Posty: 152 Podziękowania: 0
Co myślicie? Okna drewniane czy PCV są lepsze?

Zgłoś nadużycie #4 8 lutego 2017, 20:28

misia avatar Posty: 100 Podziękowania: 1
Postawiłam na okna plastikowe z oferty Oknoplastu. Wybierałam je w autoryzowanym salonie Sampre w Bydgoszczy. Gdzie mają duży wybór i profesjonalne doradztwo, a dodatkowo opcję ich montażu. Marzyłam o dużych przeszkleniach przy wyjściu na taras i udało mi się to zrealizować właśnie dzięki ich podpowiedzi i prezentacji drzwi tarasowych przesuwnych w systemie HST. Właśnie ten rodzaj umożliwia duże przeszklenia maksymalnie do 13,8 m2. Jestem z nich bardzo zadowolona ponieważ wpuszczają dużo światła do salonu.

Zgłoś nadużycie #5 16 lutego 2017, 8:27

albrecht98 avatar Posty: 152 Podziękowania: 0
Hmm, tylko, że okna plastikowe nie są naturalne. Nie wiem czy to ma jakiś wpływ na zdrowie?

Zgłoś nadużycie #6 22 lutego 2017, 18:41

nikopol3 nikopol3 awatar Posty: 5 Podziękowania: 0
Może warto w tej kwestii bardziej popytać znajomych? Tego typu polecenia są chyba najbardziej wiarygodne :)

Zgłoś nadużycie #7 7 września 2017, 21:35

Ramoneska avatar Posty: 270 Podziękowania: 0
Ja mam u siebie okna z PVC od Ekoplastu http://www.ekoplast-krakow.pl/ . Mają okna o standardowych wymiarach ale robią też na zamówienie, jeśli potrzebujecie okien o nietypowych rozmiarach lub kształtach. Oferują okna wykonane w technologii v-perfect - o wyjątkowej estetyce wykonania.

Zgłoś nadużycie #8 20 września 2017, 19:07

BeatriceT BeatriceT awatar Posty: 5 Podziękowania: 0
O, fajnie :) Dzięki wielkie za wszelkie porady :)

Zgłoś nadużycie #9 30 września 2017, 18:02

Grzmot avatar Posty: 133 Podziękowania: 1
A ja zastanawiam się, czy nie odnowić swoich starych, drewnianych okien :) Bo o dziwo drewno jest jeszcze całkiem zdrowe i może się ładnie prezentować. Należałoby je tylko wyczyścić ze starego lakieru, wyszlifować i wstawić nowe (na parterze zbrojone) szyby. Marzy mi się jeszcze nieduży witraż w jednym z okien do salonu, ale i to jest realne, bo już nawet dowiadywałem się, że w Tarnowie tu można zrobić witraże do okien całkiem niedrogo :) Chyba się skuszę :)

Zgłoś nadużycie #10 5 października 2017, 15:22

AnetaMalejczyk AnetaMalejczyk awatar Posty: 56 Podziękowania: 0
Cóż,wszystkim polecam zainstalowanie drzwi i okien antywłamaniowych. Z perspektywy czasu wydaje mi się to rzeczą tak podstawową jak alarm w samochodzie. Zdecydowanie zbyt wiele osób uważa takie zabezpieczenia za jakąś ekstrawagancję. Wbrew panującym opinią wcale nie przepłaciłem za tego typu zabezpieczenia. Zadowolony jestem zwłaszcza z drzwi balkonowych, które wydają się zawsze najbardziej kruche. Macie jakieś doświadczenia na tym polu? Używacie takich zabezpieczeń? Jeśli tak, to jakie polecacie? Ja postawiłem na http://dalmont.com.pl/ i jestem bardzo zadowolony. Znacie? Polecacie?