Witaj na MagazynDomowy.pl!

Witaj na forum MagazynDomowy.pl!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Jakie okna do domu?

Zgłoś nadużycie #11 13 listopada 2017, 13:52

EkoPlast avatar Posty: 6 Podziękowania: 0
Jeżeli nie ograniczają nas fundusze, to możemy zabezpieczyć nasze okna i drzwi na wypadek włamania. Warto zainwestować w zewnętrzne rolety antywłamaniowe łączące estetykę i funkcjonalność – http://eko-plast.com.pl/rolety_zewnetrzne. Warto je zamontować w nowo wznoszonych budynkach jak i obiektach już istniejących.

Zgłoś nadużycie #12 23 lutego 2018, 12:42

aidaa avatar Posty: 57 Podziękowania: 0
Zdecydowanie plastikowe - są po prostu tańsze i bardziej praktyczne od drewnianych. Jeśli szukacie bardziej eleganckich okien, to te Eurocolor powinny przypaść wam do gustu - mają minimalistyczny design, bardzo elegancki, można je obejrzeć w salonach w wielu miastach, m.in. k. Opola, zerknijcie http://eurocolor.com.pl/kedzierzyn

Zgłoś nadużycie #13 23 czerwca 2018, 8:52

martak avatar Posty: 137 Podziękowania: 0
A gdyby tak zamiast wymieniać okna, naprawić stare? Czasem wystarczy wymienić małe elementy, jak na przykład uszczelki, a okna odzyskają swoje pierwotne właściwości. W tym celu najlepiej skontaktować się z dobrym serwisem okien - na przykład z firmą Meteo: https://www.serwismeteo.pl/wymiana-uszczelek . Oni na pewno doradzą Wam, co zrobić w danej sytuacji, i jakie przyniesie to skutki.

Zgłoś nadużycie #14 20 września 2018, 11:46

Hyra avatar Posty: 301 Podziękowania: 1
Okna PVC powinny się dobrze sprawdzić. Tym bardziej, że wybór różnych profili okiennych jest teraz naprawdę duży. Na stronie http://www.ekoplast-krakow.pl/produkty/okna zapoznacie się z wieloma propozycjami, które oni mają w ofercie. Warto im się bliżej przyjrzeć i porównać możliwości.