Witaj na MagazynDomowy.pl!

Witaj na forum MagazynDomowy.pl!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Jakie szambo do domu?

Zgłoś nadużycie #1 15 listopada 2018, 21:55

celia.celia84 avatar Posty: 100 Podziękowania: 0
Pytanie jak w temacie, jakie według Was najlepiej wybrać szambo do domu? Znajomi przekonują mnie, żeby wybrać betonowe (www.szambabetonowe24.com.pl) ponieważ jest trwałe i wytrzymałe nawet na duży nacisk. Do tego z tego co już zdążyłam się zorientować szamba są wyposażane w atesty oraz gwarancję na co najmniej kilka lat. Macie może takie szambo u siebie? Jesteście z niego zadowoleni?

Zgłoś nadużycie #2 18 listopada 2018, 21:12

monikabert90 avatar Posty: 136 Podziękowania: 0
Szambo betonowe będzie zdecydowanie lepszym wyborem niż szambo z tworzywa sztucznego. No i przede wszystkim bardziej ekologicznym. My też mamy takie szambo, zamówiliśmy je na stronie www.szambobetonowe.net.pl, firma zagwarantowała nam darmowy montaż oraz tani transport, za co bardzo duży plus. Co więcej, na kupiony u nich zbiornik mamy dwuletnią gwarancję :) Polecamy :)

Zgłoś nadużycie #3 21 listopada 2018, 10:31

Aleksyy29 avatar Posty: 1 Podziękowania: 0
U siebie mam przydomową oczyszczalnie ścieków (http://escieki.pl/) i jestem z niej bardzo zadowolony.

Zgłoś nadużycie #4 20 grudnia 2018, 16:05

emilka8767 avatar Posty: 222 Podziękowania: 0
Bardzo wytrzymałe szamba produkuje firma ze strony: https://nowoczesneszamba.eu/szamba-betonowe-krakow/ . Świadczy ona usługi także w innych polskich miastach. Swoją wytrzymałość zawdzięczają one dobrej jakości betonu, z którego są wykonane. Dużym plusem tej firmy jest także profesjonalne doradztwo, które oferują.

Zgłoś nadużycie #5 24 grudnia 2018, 12:48

sherlock83 sherlock83 awatar Posty: 5 Podziękowania: 0
Zgadzam się z grubsza z moim poprzednikiem.

Zgłoś nadużycie #6 29 grudnia 2018, 10:58

mpire avatar Posty: 346 Podziękowania: 0
W sumie do Karkowa z Zabrza nie mam daleko, ale chciałabym poszukać tutaj czegoś lokalnego. Ostatnio natrafiłem na https://nowoczesneszamba.eu/szamba-betonowe-zabrze/ i z tego co się dowiedziałem produkują bardzo wytrzymałe betonowe szamba

Zgłoś nadużycie #7 7 stycznia 2019, 10:56

Lidka avatar Posty: 116 Podziękowania: 0
Jeśli chodzi o szambo to powinno być przede wszystkim szczelne i dopasowane wielkością do potrzeb gospodarstwa domowego. Bardzo dobre szamba oferuje firma Betonex. U nich zamówicie nie tylko szambo ale także specjalne włazy do szamba http://betonex.com.pl/oferta/wlaz-do-szamba/ , które umożliwiają bezpieczny dostęp do zbiornika w celu jego opróżnienia. Specjaliści z firmy Betonex pomagają dobrać wielkość szamba do potrzeb użytkowników, przywożą szambo na miejsce a także pomagają w jego montażu.

Zgłoś nadużycie #8 7 stycznia 2019, 18:53

mayczak avatar Posty: 81 Podziękowania: 0
Myślę, że najlepiej będzie Ci się zdecydować na wybór szamba betonowego. Nie bez znaczenia jest również to, na wybór jakich rur odprowadzających nieczystości się zdecydujesz. Ze swojej strony mogę polecić rury kanalizacyjne firmy Wiplast. Szybko uporali się z moim zamówieniem i to za naprawdę rozsądną cenę...

Zgłoś nadużycie #9 17 kwietnia 2019, 9:08

Szrutka avatar Posty: 73 Podziękowania: 0
Widzę że wiele osób proponuje szamba betonowe, moj kierownik budowy też mi takie polecił i na takie postawie. Ogladałam juz w sklepie https://sklepekozet.pl/pl/c/Sanidenn/42 specjalne bakterie, biopreparaty do szamb. Jeżeli te macie u siebie w domach to koniecznie musicie o takie produkty zadbać

Zgłoś nadużycie #10 30 czerwca 2019, 22:12

Pamela020 avatar Posty: 82 Podziękowania: 0
Sma zastanawiając się nad tym, czy szambo betonowe będzie dobrym pomysłem do domu poszukałam o nim nieco informacji na fachowych blogach - https://szambopolska24h.wordpress.com Przede wszystkim obawiałam sie tego, że szambo będzie wybijało, ale oczywiście wystarczy je regularnie opróżniać, żeby do tego nie dochodziło. A że jest to ekonomiczne rozwiązanie to chyba warto się na nie zdecydować.