Witaj na MagazynDomowy.pl!

Witaj na forum MagazynDomowy.pl!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Jakie szambo do domu?

Zgłoś nadużycie #11 15 października 2019, 11:27

Helga avatar Posty: 17 Podziękowania: 0
Znajomi dobrze radzą, ja też polecam szambo betonowe. Sprawdź ofertę https://szambabetonowesolidbet.pl/ korzystałam z ich usług i jestem zadowolona. Pomogli dobrać najodpowiedniejsze rozwiązanie dla mojego domu. Ich produkty maja długoletnią gwarancję,są solidne, a cały montaż przebiegł szybko i sprawnie. Do tego przywieźli oraz zamontowali szambo, a ja nie musiałam się niczym martwić.

Zgłoś nadużycie #12 22 października 2019, 8:09

mamina avatar Posty: 286 Podziękowania: 0
Jakich preparatów używacie do szamb czy przydomowych oczyszczalni? Mi doradzono https://sklepekozet.pl/pl/c/Produkty-do-szamba-i-do-oczyszczalni/110 ponieważ są tak zwane biopreparaty naturalne i nietoksyczne służące do biodegradacji ścieków w przydomowych oczyszczalniach. Warto na coś takiego postawić?

Zgłoś nadużycie #13 22 listopada 2019, 17:11

makakk avatar Posty: 139 Podziękowania: 0
Jeśli chodzi o wywóz nieczystości płynnych, osadów, odpadów płynnych to sprawdzi się firma https://www.wywoz-szambalublin.pl/ Obsługują całe województwo lubelskie. Działają 24H, sa solidni i terminowi. Ceny ok.

Zgłoś nadużycie #14 8 kwietnia 2020, 19:47

alinaer avatar Posty: 35 Podziękowania: 0
A może jednak oczyszczalnia? To może droższe rozwiązanie, ale na pewno bardziej ekologiczne i bardzo je polecam. My mamy przydomowa biologiczną oczyszczalnię ścieków, którą kupiliśmy z firmy Bio Eden z Wiśniowej Góry koło Łodzi https://www.bioeden.eu/oferta/biologiczne-oczyszczalnie-sciekow. Oczyszczalnia pracuje sama, nie musimy wnikać w nią i działa niezawodnie, a w dodatku była w bardzo dobrej cenie, polecam serdecznie.