Witaj na MagazynDomowy.pl!

Witaj na forum MagazynDomowy.pl!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Jakie zasady przewozu zwierząt

Zgłoś nadużycie #11 4 listopada 2018, 9:27

monikabert90 avatar Posty: 137 Podziękowania: 0
Ja staram się ogólnie nie zabierać mojego psiaka w żadne dłuższe podróże - bardzo źle to znosi. Zawsze wtedy, kiedy muszę gdzieś pojechać, a nie mam go z kim zostawić, to zostawiam go w Pensjonacie dla Psów https://www.psipensjonat.com.pl/ pod Warszawą. Wiem, że ma tam zapewnione dobre warunki i fachową opiekę i że jest mu tam dobrze :)

Zgłoś nadużycie #12 27 lutego 2019, 13:25

MAdziorson avatar Posty: 28 Podziękowania: 0
Możesz rozważyć zastosowanie preparatów z psimi feromonami, więcej szczegółów tutaj: https://www.adaptil.com/pl

Zgłoś nadużycie #13 7 czerwca 2019, 23:22

penxol avatar Posty: 272 Podziękowania: 0
Ja jednak gdy gdzieś wyjeżdżam, to wolę zostawić mojego kota w hotelu. Wiem, że jest to dla niego niepotrzebny stres, dlatego znalazłam zaufany hotel dla kotów Gdańsk http://hoteldlazwierzatdomowych.pl/ i tam go po prostu zostawiam.

Zgłoś nadużycie #14 1 grudnia 2019, 12:22

green.berniece green.berniece awatar Posty: 4 Podziękowania: 0
Jestem ciekawa w takim razie jak założyć psu szelki (jak poprawnie to zrobić)? W sieci znalazłam ciekawy artykuł w tym temacie https://canilove.pl/jak-orawidlowo-zalozyc-szelki-psu - Szelki są również dobrym rozwiązaniem dla małych i bardzo ruchliwych psów, które mogłyby odczuwać ból szyi podczas gwałtownych ruchów.

Zgłoś nadużycie #15 3 grudnia 2019, 14:23

serenada avatar Posty: 368 Podziękowania: 0
Ja dla swojego doga mam kupiony taki specjalny pokrowiec do samochodu, o coś takiego - https://www.dogplus.eu/pl/132-pokrowce-samochodowe . Innej opcji przewożenia nie widzę, bo wiadomo w żaden transporter pies takich gabarytów się nie zmieści :P A taki pokrowiec dobrze chorni tapicerkę przed zabrudzeniem.

Zgłoś nadużycie #16 5 grudnia 2019, 23:08

rossa_pp avatar Posty: 215 Podziękowania: 0
Warto też pomyśleć o tym, aby zapewnić psiakowi czy kotkowi spokój podczas podróży, nie tylko odpowiedni transporter. Nie puszczajmy więc głośno radia czy muzyki, nie krzyczmy, nie palmy papierosów w samochodzie. Dobrze jest też zaopatrzyć sie w tabletki uspokajające i odpowiednio wcześniej przed podróżą podać je zwierzakowi. W razie czego dobre, naturalne leki znajdziecie w https://www.mypupillo.pl/ .

Zgłoś nadużycie #17 20 lutego 2020, 14:55

BasiaGombrowicz avatar Posty: 43 Podziękowania: 0
Trzeba mieć kaganiec z tego co pamiętam, ale nie powiem Ci na 100%. Ja to uważam, że niektórym psiakom przydałyby się kosmetyki dla psów... https://animalia.pl/dla-psow/czystosc/profesjonalne-kosmetyki/

Zgłoś nadużycie #18 1 czerwca 2020, 14:52

martak avatar Posty: 407 Podziękowania: 0
Jeśli tak jak ja często zabieracie ze sobą psiaka w podróż to powinniście wiedzieć, jak się do takiej podróży najlepiej przygotować. Wszystkie informacje na ten temat znajdziecie w artykule https://www.pomocdrogowa.walbrzych.pl/pies-w-samochodzie-jak-sie-do-tego-przygot... .