Witaj na MagazynDomowy.pl!

Witaj na forum MagazynDomowy.pl!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

jedzenie na podróż

Zgłoś nadużycie #1 6 lutego 2020, 21:55

kariska avatar Posty: 130 Podziękowania: 0
Co zabieracie do jedzenia jak jedziecie gdzieś w dłuższą trasę? Moje dziecko w aucie robi się super głodne jak jedziemy gdzieś, dlatego mam pełno przekąsek, kanapki, wafelki ryżowe, paluszki, jakieś owoce, fajnie się sprawdzają też musy owocowe kubuś.Co jeszcze dajecie dzieciom?

Zgłoś nadużycie #2 25 lutego 2020, 0:43

tigra avatar Posty: 105 Podziękowania: 0
Myślę, że w trasie warto mieć ze sobą jakieś lekkie i wartościowe przekąski, w końcu już nie te czasy, że podróżowało się po paręnaście godzin. My zwykle zabieramy ze sobą owoce, musli w kubeczkach- sprzedawane jako pojedyncza, gotowa porcja no i obowiązkowo wodę mineralną, ewentualnie jakiś sok.Jeszcze rok czy 2 lata temu nie brałam ze sobą jedzenia do auta ale wyszłam z założenia, że lepiej jednak spakować coś z domu niż później zatrzymywać się w przydrożnym barze na ociekające tłuszczem frytki. Dlatego ostatnio zamówiłam z https://onedaymore.pl/ spory zapas tego kubeczkowego musli w różnych wariantach smakowych, jest smaczne, zdrowe i praktycznie gotowe. Dobrze sprawdza się też jako śniadanie gdy w pośpiechu do pracy nie mam czasu pokroić pieczywa a tym bardziej np. ugotować jajka.