Witaj na MagazynDomowy.pl!

Witaj na forum MagazynDomowy.pl!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Kanalizacja

Zgłoś nadużycie #1 14 sierpnia 2017, 13:11

Takor avatar Posty: 281 Podziękowania: 0
w zasadzie to dzisiaj jest tak ogromny wybór, że naprawdę ciężko się zdecydować na coś konkretnego. Warto też zaopatrzyć się w narzędzia do czyszczenia kanalizacji np. taki przepychacz do kanalizacji od http://rafnar.pl/

Zgłoś nadużycie #2 19 grudnia 2017, 8:31

martak avatar Posty: 160 Podziękowania: 0
Myślę, że takie sprawy jak czyszczenie kanalizacji najlepiej oddać w ręce specjalistów. Istnieją najróżniejsze firmy, które się tym profesjonalnie zajmują - ja mogę polecić firmę z Warszawy: https://www.stankan.pl/udraznianie-rur-kanalizacyjnych/ . Moim zdaniem to najwygodniejsze rozwiązanie.

Zgłoś nadużycie #3 22 grudnia 2017, 11:45

olat184 avatar Posty: 62 Podziękowania: 0
Zdecydowanie masz racje, tylko specjalistyczne firmy fachowo się tym zajmą.

Zgłoś nadużycie #4 22 grudnia 2017, 12:00

Kinia23 avatar Posty: 163 Podziękowania: 0
A znacie może dobrą firmę z Warszawy, która zajęłaby się zarówno kanalizacją jak i stabilizacją gruntu? Czy raczej trzeba szukać fachowców z obu tych dziedzin oddzielnie?

Zgłoś nadużycie #5 22 grudnia 2017, 12:07

kakao avatar Posty: 59 Podziękowania: 0
Kinia23 napisał(a):
A znacie może dobrą firmę z Warszawy, która zajęłaby się zarówno kanalizacją jak i stabilizacją gruntu? Czy raczej trzeba szukać fachowców z obu tych dziedzin oddzielnie?

Myślę, że to są dwa zupełnie oddzielne tematy i najlepiej byłoby poszukać dwóch ekip. Ale skoro mowa o stabilizacji gruntu, zerknij tutaj, to duża, profesjonalna firma w tej branży. I zawsze możesz ich dopytać o wszelkie szczegóły z tematyki robót ziemnych.

Zgłoś nadużycie #6 14 marca 2018, 21:45

mpire avatar Posty: 233 Podziękowania: 0
Trzeba liczyć się z tym, że kanalizacja w każdej chwili może się zapchać. Nie uważam, aby powinno próbować się samodzielnie ją udrożnić. Lepszym rozwiązaniem jest powierzenie tego zadania profesjonalistom, na przykład firmie https://www.stankan.pl/ z Warszawy.

Zgłoś nadużycie #7 24 września 2018, 19:33

olkawwqa avatar Posty: 53 Podziękowania: 0
Potrzebne do wykonania są prace z kanalizacją, to na pewno do tego wszystkiego przyda się odpowiednia firma, prawda? Myślę, że śmiało mogę zaproponować Ci usługi firmy http://staltechnika.pl/ na pewno mają do tego wszystkiego odpowiednie sprzęty.