Witaj na MagazynDomowy.pl!

Witaj na forum MagazynDomowy.pl!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

katar

Zgłoś nadużycie #11 5 października 2018, 13:34

MarekOgarek avatar Posty: 204 Podziękowania: 0
Dorosły sobie poradzi z katarem, gorzej mają malutkie dzieci. Moja córka już w pierwszych dniach życia złapała jakąś infekcję i miała problem z oddychaniem przez zatkany noc. Pani w aptece poleciła mi zakup aspiratora https://katarek.pl/aspiratory/ , którym odciąga się nagromadzoną wydzielinę. Faktycznie Katarek działa bardzo skutecznie - bez problemu udało się małej udrożnić nosek. To prosty i bezpieczny sposób na odetkanie nosa najmniejszym dzieciom.

Zgłoś nadużycie #12 25 października 2018, 14:59

olkawwqa avatar Posty: 290 Podziękowania: 0
Wiecie, że takie reakcje to może być również alergia na kurz? A konkretnie alergia na alergeny, które są w kurzu? Warto sprawdzić sobie w tym celu spray https://allergoff.pl/ który likwiduje te wszystkie alergeny i roztocza zamieniając je w nielotne cząstki. Może to być jedna z najlepszych opcji.

Zgłoś nadużycie #13 23 maja 2019, 17:39

napsko avatar Posty: 16 Podziękowania: 0
Gdy tylko syn ma katar i problemy z oddychaniem, stosujemy inhalację. Przydatny jest inhalator dla dziecka MED2000. Synek go bardzo polubił i chętnie z niego korzysta. Zakupiliśmy na stronie https://medyczny-sklepik.pl/c/1644/inhalatory-nebulizatory-inhalatory-nebulizato.... Polecamy!

Zgłoś nadużycie #14 20 września 2019, 20:15

kanclerz2 avatar Posty: 21 Podziękowania: 0
Ja dość długo walczyłem z katarem, w końcu dowiedziałem się dlaczego zwykłe leki go nie pokonują. To alergia i to w dodatku na roztocza. Lekarz na początek zasugerował środki Acarix https://acarix.pl/alergia-spray-roztocza-acarix/ by wyeliminować je ze swojego mieszkania zanim rozpocznę leczenie.

Zgłoś nadużycie #15 2 grudnia 2019, 10:58

BasiaGombrowicz avatar Posty: 43 Podziękowania: 0
A co myślicie o tej kwestii: katar u niemowlaka a spacer. U mnie w domu zawsze się z mężem kłócimy o to. Ja chcę ubrać dziecko ciepło, zabrać gdzieś. A mąż mówi, żeby zostało. Co myślicie? :(

Zgłoś nadużycie #16 2 grudnia 2019, 14:59

german.breitenberg german.breitenberg awatar Posty: 4 Podziękowania: 0
Ja niestety jestem uzależniona od kropli do nosa.

Zgłoś nadużycie #17 4 grudnia 2019, 19:31

lemoniada avatar Posty: 73 Podziękowania: 1
Mojemu dziecku jak łapie katar to daję alpikol plus, to barzo fajny syrop na bazie czarnego bzu, aloesu i miodu, szybko stawia na nogi i skraca czas chorowania.

Zgłoś nadużycie #18 8 grudnia 2019, 19:17

kariska avatar Posty: 130 Podziękowania: 0
Przy przeziębieniu zawsze popijam sambucol, kupuję dla siebie tą wersję strong. Czarny bez ma super wplyw na odprność i też działa przeciwwirusowo, hamuje namnażanie się wirusów i sambucol ma to działanie udowodnione, to mój sprawdzony sposób na grypę i przeziębienie

Zgłoś nadużycie #19 9 kwietnia 2020, 15:46

franka avatar Posty: 16 Podziękowania: 0
U mnie katar był jednym z objawów alergii i o dziwo najmniej uciążliwym. W końcu zrobiłam już badania alergologiczne w Pracowni Alergologii i Immunologii Alergo-Med w Krakowie na badania alergologiczne https://alergomed.com.pl/oferta/. Ceny mają korzystne, a diagnostyka okazała się skuteczna, bo już wiem co mi jest i jak się leczyć, bardzo im za to dziękuję i polecam.

Zgłoś nadużycie #20 16 kwietnia 2020, 13:57

monika9900 avatar Posty: 17 Podziękowania: 0
Katar alergiczny powinno się zdiagnozować testami alergicznymi, aby mieć pewność czy to infekcja czy alergia. U mnie okazało się, że nie mam alergii, a katar spowodowany jest przeziębieniem. Kiedy zastanawiałam się co stosować na katar, trafiłam na preparaty, dostępne na tej stronie: https://conakatar.pl. W moim przypadku spray okazał się skuteczny.