Witaj na MagazynDomowy.pl!

Witaj na forum MagazynDomowy.pl!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

kiedy wymieniać pieniądze?

Zgłoś nadużycie #11 15 maja 2018, 12:20

Zaradna avatar Posty: 22 Podziękowania: 0
Ja korzystam z kantora walutowego Alior Banku, który zajmuje 1 miejsce w rankingu na tej stronie - http://darmowekontobankowe.org/konto-walutowe/ Alior ma świetny spread na cztery główne waluty - 0,66%.

Zgłoś nadużycie #12 17 lipca 2018, 13:41

Trecid avatar Posty: 39 Podziękowania: 0
Polecam kantory internetowe, które zawsze mają lepszy kurs. Zobacz sobie https://ekantor.pl/ Z nimi zyskasz nawet 10% więcej. To znana i sprawdzona marka, istniejąca już od kilku lat na rynku, także nie musisz martwić się o bezpieczeństwo. Zaufało im już wielu biznesmenów i ludzi często podróżujących. Gdybyś miał jakieś pytania, ich pracownicy służą radą przez całą dobę.

Zgłoś nadużycie #13 28 sierpnia 2018, 11:00

weronika97 avatar Posty: 227 Podziękowania: 0
Ja od kiedy mam kartę wielowalutową nie wymieniam pieniędzy w tradycyjny sposób. Zasilam sobie kartę i mogę płacić w dowolnej walucie w zależności gdzie jestem. Bardzo fajna sprawa. Jeśli interesuje Was taka karta to zajrzyjcie na stronę https://www.igoriacard.com/

Zgłoś nadużycie #14 15 grudnia 2018, 22:07

tigra avatar Posty: 105 Podziękowania: 0
JAK dla mnie najlepszą formą przewalutowania środków są kantory internetowe. Oferują korzystne kursy walut i są bardzo praktyczne. Ostatnio EUR kupowałam na Gieldawalut.com korzystając z wariantu społecznościowego. Jest to świetna alternatywa dla negocjowania kursu- ustala się go samemu :)

Zgłoś nadużycie #15 17 grudnia 2018, 21:45

lolli avatar Posty: 122 Podziękowania: 0
Z tego co wiem, można wymieniać pieniądze internetowo. Ale możesz też zerknąć sobie tu www.finansedlaciebie.eu
może znajdziesz tam jakiś ciekawy artykuł na ten temat.
Ja generalnie wymieniam pieniądze dzień przed wyjazdem i najlepiej mi się to sprawdza.

Zgłoś nadużycie #16 8 marca 2019, 21:57

tigra avatar Posty: 105 Podziękowania: 0
Jeśli wymieniasz dzień przed wyjazdem, czyli powiedzmy na ostatnią chwilę, to Pluskantor.pl się sprawdzi, bo tu w przeciwieństwie do przewalutowań na platformach internetowych nie czekasz na sfinalizowanie transakcji. Jest ona realizowana z natychmiastowym skutkiem, nawet jeśli korzystasz z usługi e-kantoru o niestandardowej porze.

Zgłoś nadużycie #17 4 marca 2020, 21:05

waldek avatar Posty: 70 Podziękowania: 0
Bardzo szybko można teraz wymieniać pieniądze online i jest to coraz popularniejsze. Kantor Waluteo ma dobre opinie i korzystne kursy walut. Nie trzeba wychodzić z domu, by dokonać takiej transakcji. Przelewy odbywają się bez prowizji i to na pewno plus.

Zgłoś nadużycie #18 5 kwietnia 2020, 11:44

qtere avatar Posty: 256 Podziękowania: 0
Ja tanie przelewy do polski wykonuje przez stronę https://tanieprzelewy.com/ Są na niej podane rankingi firm zajmujących się tą usługą.

Zgłoś nadużycie #19 7 kwietnia 2020, 9:11

elwwi avatar Posty: 16 Podziękowania: 0
Ja pieniądze wymieniałam w lombardzie w Krakowie na Starowiślnej https://www.lombardkrakow.com/kantor. Dwa miesiące temu jeszcze byliśmy w Wielkiej Brytanii i mieliśmy jeszcze sporo funtów do wymiany, a tam maja zawsze najlepszy kurs, a wymiana jest szybka i przyjemna, zdecydowanie ich polecam.

Zgłoś nadużycie #20 5 maja 2020, 9:07

Olddrator avatar Posty: 59 Podziękowania: 0
Teraz warto korzystać z kantorów online, prostota i bezpieczeństwo nie może być nic lepszego. Ja sprawdzam aktualne kursy na https://kurs-waluty.pl/ - może komuś z Was się przyda i będzie na bieżąco sprawdzał aktualne kursy.