Witaj na MagazynDomowy.pl!

Witaj na forum MagazynDomowy.pl!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

kiepski apetyt u przedszkolaka

Zgłoś nadużycie #1 19 września 2017, 22:21

adamov avatar Posty: 2 Podziękowania: 0
Hey, moja córka poszła od września do przedszkola, tzn jest już w grupie starszaków, więc problemu z pójściem do placówki w ogóle nie było. Ale ostatnio miała kiepski apetyt i nie chciała myć ząbków. Zajrzałam jej do buzi i okazało się, że to afty. Na stronie https://www.doz.pl/apteka/k532-Afty jest cała gama produktów na afty, możecie mi polecić coś dla dzieci? I czy można jakoś działać prewencyjnie?

Zgłoś nadużycie #2 18 października 2017, 20:01

celia.celia84 avatar Posty: 78 Podziękowania: 0
To prawda, że w czasie ciąży włosy mogą ulec znacznemu osłabieniu i ich wygląd sie pogorszy. Dlatego tutaj poczytajcie sobie: http://wspierajzdrowie.pl/ o tym jakie suplementy i zioła można bezpiecznie przyjmować w ciąży i które będą miały korzystny wpływ na kondycję włosów. Dzięki temu żona w łatwy i szybki sposób zadba o stan swoich włosów i po porodzie łatwiej jej będzie przywrócić im kondycję sprzed ciąży.

Zgłoś nadużycie #3 29 listopada 2017, 18:17

klawisia avatar Posty: 31 Podziękowania: 0
kiepski apetyt u przedszkolaka nie wróży nic dobrego. Lepiej iść z nim do lekarza, albo od razu zacząć podawać suplement dicofer junior, żeby nie doprowadziło się do anemi

Zgłoś nadużycie #4 19 października 2018, 14:56

monika9900 avatar Posty: 5 Podziękowania: 0
Chyba większość mam zna ten problem. Też przez to przechodziłam i moja córka miała kiepski apetyt, zwłaszcza w przedszkolu nic nie chciała jeść. Jednak pomógł nam lekarz, który przepisał syrop i po nim córka chętniej jadła. Możesz dostać go w aptece https://www.apteka-melissa.pl/ ale jednak wcześniej porozmawiaj z lekarzem. :)

Zgłoś nadużycie #5 8 listopada 2018, 21:18

Jerzy_Speed avatar Posty: 1 Podziękowania: 0
Hej. Na afty mogę polecić lek Hascosept (więcej info znajdziesz tutaj: https://baza-lekow.com.pl/hascosept-lek-ulotka-chpl-opinie-dawkowanie/. Lek zawiera substancję chlorowodorek benzydaminy, która jest stosowana w leczeniu stanów zapalnych jamy ustnej.