Witaj na MagazynDomowy.pl!

Witaj na forum MagazynDomowy.pl!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Kierunek studiów a praca w banku.

Zgłoś nadużycie #1 13 października 2017, 19:08

annhy avatar Posty: 2 Podziękowania: 0
Chciałbym się Was zapytać czy w banku pracują tylko osoby po
specjalizacji "bankowość"?Nie wiem czemu ale podoba mi się ta praca i w przyszłości chciałabym się właśnie załapać do jakiegoś fajnego banku. Wstępnie wybrałam kierunek bankowość i doradztwo finansowe na Wyższej Szkole Bankowej: http://www.wsb.pl/opole/kandydaci/studia-i-stopnia/kierunki-i-specjalnosci/banko... Czy chcąć pracować w banku mam jeszcze jakieś inne opcje co do wyboru kierunku studiów?

Zgłoś nadużycie #2 21 października 2017, 16:02

jakb7p2 avatar Posty: 3 Podziękowania: 0
Jedno z drugim można połączyć.
http://hounslow-escorts-agency.com

Zgłoś nadużycie #3 2 lutego 2018, 19:57

mosek avatar Posty: 209 Podziękowania: 0
Wątpię, generalnie często w bankach po prostu wymagją wykształcenia wyższego. Ale według mnie niedługo to się skończy, wystarczy zobaczyć na to co się dzieje na rynku IT - https://togethermagazyn.pl/firmy-gdansku-same-szkola-dla-pracownikow-programisto.... Obecnie wykształcenie wyższe jest trochę przereklamowane mam wrażenie ;)

Zgłoś nadużycie #4 20 lutego 2018, 22:36

celia.celia84 avatar Posty: 126 Podziękowania: 0
Żeby pracować w banku praktycznie wystarczy skończyć jakiś kierunek związany z finansami. Do tego niektóre banki są międzynarodowe i wymagają od swoich pracowników znajomości języka przynajmniej angielskiego. Więc warto w trakcie studiów od razu wybrać się do szkoły językowej - https://lincoln.edu.pl/warszawa/terminy-zajec/ W ten sposób znacząco zwiększycie swoje szanse na lepszą pracę.

Zgłoś nadużycie #5 12 sierpnia 2018, 0:45

nellon avatar Posty: 356 Podziękowania: 2
Lubię stale się rozwijać, nie lubię stać w miejscu przez dłuższy okres czasu, dlatego przez cały czas robię coś nowego, a nauczyłam się tego dzięki artykułom ze strony http://www.7dak.pl/biznes-online/

Zgłoś nadużycie #6 15 sierpnia 2018, 20:20

qtere avatar Posty: 256 Podziękowania: 0
Lepsze zarobki są możliwe i to w każdym wieku. Najczęściej, aby je posiadać wystarczy trochę chęci, oraz wiedzy. Te pierwsze trzeba mieć samemu, a wiedzę pozyskasz z takich blogów jak http://blogbiszopa.pl/rozliczenie-umowy-o-dzielo/

Zgłoś nadużycie #7 23 listopada 2018, 11:42

gispi avatar Posty: 270 Podziękowania: 0
Wpierw proponuje przeglądnąć informacje, które znajdują się na stronie http://www.kontakt-handlowy.pl/oprawic-prace-licencjacka/ z pewnością rozwieją wiele twoich wątpliwości.