Witaj na MagazynDomowy.pl!

Witaj na forum MagazynDomowy.pl!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Klimatyczny dom

Zgłoś nadużycie #21 30 listopada 2017, 16:46

Takor avatar Posty: 280 Podziękowania: 0
Bardzo podobają mi się różne drewniane domy. Sa one teraz coraz bardziej popularne. My dopiero bedziemy się budować ale takie http://www.geisser.pl/domy-caloroczne/ domy caloroczne to dobre rozwiązanie jeżeli chodzi o budowe. Są równie solidne a sama budowa trwa krócej.

Zgłoś nadużycie #22 27 marca 2018, 13:16

Fabiana avatar Posty: 17 Podziękowania: 0
To dla mne takie domy jak te http://www.geisser.pl/domy-caloroczne/ mają swój niepowtarzalny klimat. Sama chyba chciałabym właśnie w takim domu zamieszkać.

Zgłoś nadużycie #23 29 marca 2018, 9:25

dorciak avatar Posty: 62 Podziękowania: 0
Widzicie sami, w większości przypadków o tym, jaki klimat ma mieszkanie czy dom decydują meble. Ja akurat bardzo zainspirowałam się tym, co znalazłam na https://www.meblewojcik.com.pl/rodzaj-pomieszczenia/sypialnia,2.html Co wy na to?

Zgłoś nadużycie #24 5 kwietnia 2018, 14:27

martak avatar Posty: 82 Podziękowania: 0
Domy z bali prezentują się świetnie. Od kilku lat jestem szczęśliwą posiadaczką takiego domu i bardzo mi on odpowiada. Do budowy domu z bali wybrałam firmę Wikpol: http://www.domyzbali.lublin.pl/ . Znajoma mi ich poleciła, więc i ja mogę polecić dalej. Dom wybudowali z wysokiej jakości materiałów, jestem z niego bardzo zadowolona.

Zgłoś nadużycie #25 12 kwietnia 2018, 14:21

Anka_Ka avatar Posty: 32 Podziękowania: 0
Ja również jestem zdania, że odpowiednio zaaranżowane wnętrze to klucz do tego, aby stworzyć klimatyczny dom. Zresztą sama za niedługo się przeprowadzam do nowego mieszkania i szukam inspiracji na jego aranżację. Rozważam nawet skorzystanie z usług pracowni witraży: http://www.naszewitraze.pl/, bo marzą mi się szyby dekoracyjne do meblościanek.