Witaj na MagazynDomowy.pl!

Witaj na forum MagazynDomowy.pl!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Klimatyczny dom

Zgłoś nadużycie #31 25 czerwca 2018, 12:16

filip_w avatar Posty: 2 Podziękowania: 0
Ja tam wole pałacyki aniżeli dom rustykalny. Klimatyczny dom do mnie nie przemawia. Warto zamieszkać ekologicznym domu w którym energię elektryczną czerpie się z odnawialnych źródeł energii.

Zgłoś nadużycie #32 11 lipca 2018, 20:13

Karotka avatar Posty: 18 Podziękowania: 0
Domy drewniane są domami ekologicznymi i energooszczędnymi więc zdecydowanie warto postawić na takie budownictwo. Dodatkowo jak np. Natur Eko Dom w swych realizacjach stosuje strzechę jako pokrycie dachowe. Domy te mają swój klimat i dobry wpływ na nasze zdrowie dzięki panującemu w nim mikroklimatowi. Dodatkowym ich atutem jest to, że ich budowa trwa znacznie krócej niż domu murowanego. Zatem szybciej możemy zrealizować swe marzenia o klimatycznym i pięknym domu.

Zgłoś nadużycie #33 12 lipca 2018, 9:01

animala avatar Posty: 181 Podziękowania: 0
JA nie jestem przekonana. Wolę domy budowane w nowoczesnych technologiach.

Zgłoś nadużycie #34 30 lipca 2018, 17:25

dorciak avatar Posty: 221 Podziękowania: 0
A mnie się podobają najbardziej domy nowoczesne :) Ten design XXI wieku to jest coś! Ostatnio zwróciłam szczególną uwagę na domy w Baninie dewelopera Dom Moich Marzeń (można podpatrzeć tutaj: https://dommoichmarzen.eu/ ). Tym bardziej, ze kosztują w zasadzie tyle co mieszkanie w Gdańsku, albo nawet i mniej :P

Zgłoś nadużycie #35 2 sierpnia 2018, 12:45

mpire avatar Posty: 463 Podziękowania: 1
Twój dom będzie klimatyczny na pewno wtedy, kiedy zdecydujesz się na kominek. Najlepsze moim zdaniem są kominki gazowe, ponieważ pozwalają one na to, aby wszystko utrzymać w lepszej czystości. Dodatkowo warto podkreślić, że kominki używane są teraz w prawie każdym domu. Jeśli chodzi o dobrą firmę, to myślę, że mogę polecić http://akosfires.com/pl/akos/

Zgłoś nadużycie #36 7 sierpnia 2018, 7:59

jjusti18 avatar Posty: 298 Podziękowania: 0
Klimatyczny dom to pewnie też taki, który jest w ciekawym stylu. Jest oryginalny, ma coś w sobie interesującego i niebanalnego. Wystarczy kliknąć sobie chociażby na stronę https://www.domywstylu.pl/ i znaleźć wyjątkowy projekt domu dla siebie. A tam jest naprawdę z czego wybierać... Znajdziecie propozycje domów parterowych, wielorodzinnych, małych domów, nowoczesnych. Jakie tylko was interesują.

Zgłoś nadużycie #37 9 sierpnia 2018, 9:58

mosek avatar Posty: 208 Podziękowania: 0
Jeżeli jesteś na etapie urządznaia domu, to polecam śledzić stronę https://www.wydawajdobrze.com/ - tutaj znajdzeisz różne promocje do sklepów takich jak np. Leroy Merlin, w których znajdzisz różne rzeczy przydatne do urządzania ;) Czasem można dwoiedzieć się też dzięki temu o promocjach z innych sklepów :)

Zgłoś nadużycie #38 10 sierpnia 2018, 13:34

domownikja avatar Posty: 164 Podziękowania: 1
Jeżeli chodzi o dom to może zainteresuje Cie oferta na projektory multimedialne tego producenta? http://www.abtechnologie.pl/avevolution/produkty/ekrany-i-projektory.html Jest to firma która może stworzyć w twoim domu prawdziwą salę kinową, projektory multimedialne oraz ekran projekcyjny to jedynie zalążek ich możliwości. Jest tego o wiele więcej, warto zainteresować sie tą ofertą.

Zgłoś nadużycie #39 17 sierpnia 2018, 16:01

Anastazja Anastazja awatar Posty: 20 Podziękowania: 0
Przede wszystkim trzeba zadbać o to, żeby wszystko było zaprojektowane w tym samym stylu. Tylko w ten sposób osiągniemy takim klimat, jaki chcemy.

Zgłoś nadużycie #40 27 sierpnia 2018, 14:44

kulik86 avatar Posty: 104 Podziękowania: 0
klimat zapewni wyjątkowy kominek, ja swój wybrałem na http://www.kominki-elmes.pl/obudowy-kominkowe-pl.html dodatkowo dopasowali mi obudowę, która świetnie pasuje do wystroju domu :D polecam