Witaj na MagazynDomowy.pl!

Witaj na forum MagazynDomowy.pl!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Klimatyczny dom

Zgłoś nadużycie #41 28 sierpnia 2018, 0:29

mpire avatar Posty: 488 Podziękowania: 1
Żeby dom mógł być nazywany klimatycznym, wcześniej trzeba go odpowiednio urządzić. Nie bez znacznie jest również to, na wybór jakiej podłogi się zdecydujesz. Ja, proponowałbym Ci wybrać jedną z wykładzin oferowaną przez http://sagar.com.pl/lghausys6.html - firma posiada w swojej ofercie wysokiej jakości wykładziny wykorzystywane chociażby w obiektach o dużym natężeniu ruchu.

Zgłoś nadużycie #42 10 października 2018, 10:13

Anastazja Anastazja awatar Posty: 20 Podziękowania: 0
Kluczowe jest to, żeby styl danej aranżacji domu był spójny. Wtedy na pewno będzie klimatycznie :D

Zgłoś nadużycie #43 16 października 2018, 16:29

coulevre coulevre awatar Posty: 5 Podziękowania: 0
A może warto komuś zlecić aranżację? Polecam zerknąć na ofertę http://www.projektowaniewnetrz.krakow.pl :) Mają naprawdę niezłe realizacje :)

Zgłoś nadużycie #44 29 października 2018, 20:10

aszka avatar Posty: 507 Podziękowania: 0
Wiele zależy od miejsca, w którym się dom kupuje. Tutaj http://www.aspenpark.pl warto się rozejrzeć. Są tam duże okna sprawiają, że jest bardzo widno. Detale z najwyższej półki!!! Poza tym atutem osiedla jest ogrodzenie z bramą wjazdową i domofonem.

Zgłoś nadużycie #45 30 października 2018, 21:00

Sylvia avatar Posty: 24 Podziękowania: 0
Klimatyczny dom to może dom z bala? Na pewno ma w sobie coś, co sprawia niezłe wrażenie. Klimat nie da się porównać z tradycyjnym domem. Oczywiście wszystko zależy też od wykończenia danego domu. I samego projektu. My postawiliśmy na projekt Krupianka z Wiejskich Klimatów. Dom ma jednocześnie tradycyjną formę ale i nowoczesne wnętrza. Duża, otwarta przestrzeń (51 m2) służy za salon i kuchnię, co w takich domach raczej nie jest zbyt często spotykane. Trochę piętro zmieniliśmy z Natur Eko Dom. Nie potrzebowaliśmy 3 pokoi na górze tylko dwa, więc to była mała zmiana w rozkładzie.

Zgłoś nadużycie #46 11 grudnia 2018, 11:38

olkawwqa avatar Posty: 290 Podziękowania: 0
Tutaj http://www.koninko.com.pl/ można znaleźć bardzo fajne domu na sprzedaż. Może jesteście zainteresowani? Holenderska architektura oraz nowoczesna elegancja. To wszystko wygląda bardzo dobrze i pozwala na to, aby ładnie sobie mieszkać. Dodatkowym atutem jest bliskość natury i brak zanieczyszczeń, które nagminnie pojawiają się w większych miastach.

Zgłoś nadużycie #47 22 grudnia 2018, 1:24

Grardonyth avatar Posty: 584 Podziękowania: 1
Mi klimatyczny dom kojarzy się przede wszystkim z kominkiem :) U mnie nie było warunków na taki tradycyjny komin i kominek, więc wybrałam kominek elektryczny z https://www.castorama.pl/produkty/instalacja/instalacje-kominkowe/wklady-i-piece... . Wygląda jak prawdziwy i wprowadza świetny nastrój :)

Zgłoś nadużycie #48 19 stycznia 2019, 20:49

klawisia avatar Posty: 39 Podziękowania: 0
Klimatyczny dom nie może obejść się bez nastrojowego światła i tu nie chodzi tylko by ładnie nam świeciło, ale żeby też można było zmieniać kolory od naszego nastroju danego dnia. Zresztą teraz jest tyle możliwości, że każdy może mieć swoje mieszkanie tak urządzone jak sobie tylko wymyśli i zapragnie https://www2.meethue.com/pl-pl/philips-hue-benefits

Zgłoś nadużycie #49 25 stycznia 2019, 14:53

Fabiana avatar Posty: 140 Podziękowania: 0
Moim zdaniem fajnym dodatkiem do wnętrza moga okazać się sztuczne drzewa. Nie musisz martwić się o podlewanie i o to, że uschnie a tutaj https://sztuczne-rosliny.pl/kategoria-produktu/drzewa-sztuczne/ , takich drzew masz bardzo duzy wybór. Samo wnętrze bardzo się ożywi a takie dodatki sa tez bardzo modne.

Zgłoś nadużycie #50 25 stycznia 2019, 18:58

Czekajko avatar Posty: 26 Podziękowania: 0
Klimatyczny do to przede wszystkim fajne i dobrze dobrane dodatki :) Śliczne rzeczy ma teraz w ofercie Auchan, warto sprawdzić :) tym bardziej, że Auchan jest teraz dostępny w wielu miastach!