Witaj na MagazynDomowy.pl!

Witaj na forum MagazynDomowy.pl!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Klimatyzacja w domu.

Zgłoś nadużycie #11 21 lutego 2019, 14:37

mosek avatar Posty: 205 Podziękowania: 0
Jeżeli chce się mieć w domu klimatyzację to najpierw trzeba mieć odpowiednią wentylację. Dlatego najpierw zalecam kontakt z firmą taką jak https://www.bartoszwentylacja.com.pl/kontakt która zajmie się wdrożeniem nowoczesnej wentylacji.

Zgłoś nadużycie #12 12 marca 2019, 18:10

Tymianka Tymianka awatar Posty: 4 Podziękowania: 0
Zamówiłam sobie mobilną klimatyzację jednak nie zdaje ona egzaminu. Musze domówić coś w rodzaju uszczelnieniu okna do klimatyzatora. Szukałam w różnych sklepach, aż wpadłam na https://pearl24.pl/pl/p/Uszczelnienie-okna-do-mobilnego-klimatyzatora-Sichler/16.... Co o tym sądzicie? Używacie takich uszczelek w swoich domach?

Zgłoś nadużycie #13 26 marca 2019, 13:19

ariana avatar Posty: 331 Podziękowania: 0
Klimatyzacja to super opcja. Zajrzyj więc sobie na stronę http://centrumrekuperacji.pl/ - jest to firma, która specjalizuje się w wykonaniu instalacji klimatyzacji. Taki profesjonalny system będzie instalacją na wiele długich lat.

Zgłoś nadużycie #14 28 marca 2019, 21:42

holeczka avatar Posty: 174 Podziękowania: 0
Ja się za bardzo nie znam na takim sprzęcie, więc sie zgłosilam z tym do firmy Multi System Naszewski Sebastian - dobrali, zamontowali w odpowiednim miejscu, serwisują. Full wypas. A naprawdę klimatyzacja w domu to swietny pomysl

Zgłoś nadużycie #15 29 marca 2019, 12:36

kow_da avatar Posty: 2 Podziękowania: 0
holeczka napisał(a):
Ja się za bardzo nie znam na takim sprzęcie...

są to proste urządzenia, wystarczy sobie poczytać na https://wentsystem.com/Klimatyzator-do-domu-i-biura-jak-dobrac-jaki-wybrac-blog-...

Zgłoś nadużycie #16 29 marca 2019, 17:17

RitaO RitaO awatar Posty: 4 Podziękowania: 0
Jasne, że jest to dobry pomysł.

Zgłoś nadużycie #17 31 marca 2019, 19:28

animala avatar Posty: 181 Podziękowania: 0
Klimatyzacja w domu to duży koszt. Jestem zdania, że lepiej sobie to dobrze przekalkulować.

Zgłoś nadużycie #18 9 kwietnia 2019, 9:33

MarekOgarek avatar Posty: 204 Podziękowania: 0
Owszem, że klimatyzacja kosztuje trochę ale nie trzeba od razu montować drogiej klimy - są takie przenośne klimatyzatory, które doskonale sprawdzą się w domu czy nawet w biurze. Popatrz na strone Neonetu - https://www.neonet.pl/do-domu/klimatyzatory.html tu masz takie klimatyzatory w zasadzie od 250 zł . W Neonecie mają teraz sporo promocji np raty 0% z pierwsza rata płatną za 4 miesiące czy bon na 50 zł za każde wydane 500 zł, w sklepie internetowym jest darmowa dostawa - naprawdę warto zastanowić się nad zakupem. Wiadomo, że jak zacznie się sezon upałów to taki sprzęt może być droższy więc opłaca się kupić już teraz.

Zgłoś nadużycie #19 19 maja 2019, 16:17

franksa avatar Posty: 159 Podziękowania: 0
Ciężko się tu z wami nie zgodzić. Klimatyzacja to świetna rzecz w każdym domu, także i wentylacja mechaniczna. Warto o takich rozwiązaniach więcej poczytać, zorientować się w kosztach. Jeżeli będziecie na to stawiać to zajrzyjcie na stronkę https://www.kuma.pl/ W tym miejscu znajdziecie różnego rodzaju węże przemysłowe, w tym także te do wentylacji i klimatyzacji

Zgłoś nadużycie #20 20 czerwca 2019, 9:35

Artetas avatar Posty: 100 Podziękowania: 0
Nowoczesne instalacje klimatyzacji to nie tylko chłodzenie latem, ale i także ogrzewanie zimą. Klimatyzacje również dbają o zdrowe powietrze w domu, więc jak najbardziej warto postawić na to w swoim domu. Ja właśnie za to się zabieram :) Bardzo fajnie doradzili mi pracownicy z firmy Erco Łódź http://erco-lodz.pl/ kontakt z nimi jest łatwy, a z tego, co słyszałam to mają świetne produkty i są bardzo terminowi. Jak szukacie specjalistów z Łodzi i okolic od klimatyzacji to zajrzyjcie sobie na tą stronkę.