Witaj na MagazynDomowy.pl!

Witaj na forum MagazynDomowy.pl!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Kominek

Zgłoś nadużycie #1 31 października 2018, 14:29

Fabiana avatar Posty: 140 Podziękowania: 0
Taka budowa kominka to bardzo poważna sprawa. Jak za dobrze sie na tym nie znasz to może lepiej jak postawisz na pomoc jakiegoś fachowca. A jak już bardzo chcesz to zrobić sam to na pewno przydadzą Ci sie jakieś porady budowlane. W ten sposób na pewno łatwiej Ci będzię zbudować ten kominek. Trzymam za Ciebie kciuki.

Zgłoś nadużycie #2 21 listopada 2018, 15:27

Kirssteen avatar Posty: 112 Podziękowania: 0
Generalnie to ekipa która stawia dom to od razu zajmuje się kwestią kominka, chyba że Tobie o jakieś inne kominki chodzi, albo na późniejszy etapie ale jak to zrobić to już nie wiem :) Ja mam w projekcie kominek. Oglądam już specjalne drzwiczki kominkowe w http://drzwiczki-kominkowe.pl/ Muszę sobie jakoś go ładnie zaaranżować.

Zgłoś nadużycie #3 1 grudnia 2018, 0:08

Grardonyth avatar Posty: 584 Podziękowania: 1
Typów kominków jest mnóstwo, ale moim zdaniem kluczowe jest jego zaaranżowanie. Nie każda ściana i nie każde miejsce nadaje się na kominek, więc warto to dobrze przemyśleć :) Mi w urządzeniu salonu pomagały inspiracje z https://kratki.com/pl/nowoczesne-kominki-najciekawsze-aranzacje-wnetrz/ , gdzie znalazłam wiele pomysłów na nowoczesną przestrzeń ze stylowym kominkiem.

Zgłoś nadużycie #4 9 stycznia 2019, 15:17

Malina78 avatar Posty: 56 Podziękowania: 0
Może warto postawić na biokominek? Jego montaż nie wymaga podłączenia do komina spalinowego. Poza tym nie wydziela on żadnych zapachów, efektywne ogrzewa pomieszczenia i doskonale się prezentuje. Z tego co wiem Galeria Kominków posiada szeroki wybór biokominków wysokiej jakości. Na https://www.galeriakominkow.pl/catalog/category/view/s/biokominki/id/175/ stronie można zobaczyć ofertę tej firmy. ;)

Zgłoś nadużycie #5 10 stycznia 2019, 20:54

paluch686 avatar Posty: 172 Podziękowania: 1
Trzzeba też o ten kominek zadbać :)

Zgłoś nadużycie #6 12 stycznia 2019, 12:53

FranczeskaWil avatar Posty: 66 Podziękowania: 0
Wiadomo, ze to już musi robić fachowiec. Źle zrobiona instalacja, kominek może być bardzo niebezpieczną rzeczą. Wy możecie wybrać sobie coś ze stronki http://ignif.com Proponują oni robione na wymiar kasety, wkłady i drzwiczki kominkowe do każdego wnętrza.

Zgłoś nadużycie #7 28 lutego 2019, 22:36

aszka avatar Posty: 326 Podziękowania: 0
Pytanie jaki chcecie wkład kupić? Najpierw nad tym należy się zastanowić. Tutaj https://kominkiwaligora.pl jest namiar na firmę, która sprzedaje różne wkłady. Są profesjonalistami w tej branży. Oferują różne rozwiązania i potrafią dobrać wkład do konkretnych potrzeb. Kominki Waligóra Kęty działa na rynku od lat.

Zgłoś nadużycie #8 26 marca 2019, 15:21

Mrlenas avatar Posty: 10 Podziękowania: 0
Kominek oczywiście może służyć jako źródło ogrzewania w waszych domach, te główne, tu raczej stawia się na kominki z płaszczem wodnym, ale i także jako dodatkowe źródło dogrzania. Fajną opcją co do tego jest system automatycznego sterowania od https://tatarek.com.pl Wygodnie jest postawić na nowoczesny dom.

Zgłoś nadużycie #9 1 kwietnia 2019, 16:00

yanki avatar Posty: 182 Podziękowania: 0
Jasne, że jestem za kominkiem :) to takie eleganckie i wyjątkowe i idealnie pasowałoby do wnętrza nad którym myślę. Wiem, że będę potrzebowała wkład kominkowy https://sklep.komo.pl/wklady-kominkowe , przewody, ale co jeszcze do jego instalacji?

Zgłoś nadużycie #10 24 kwietnia 2019, 15:46

Szrutka avatar Posty: 187 Podziękowania: 0
Fajna rzecz, na pewno ciekawy dodatek do salonu. Służy jako praktyczne rozwiązanie do dogrzania, a także i jako element dekoracyjny oczywiście. Zobaczcie sobie dlatego co proponuje firma http://kom-in.pl/ jeżeli chodzi o wkłady i inne akcesoria kominkowe.