Witaj na MagazynDomowy.pl!

Witaj na forum MagazynDomowy.pl!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Kominek

Zgłoś nadużycie #41 26 stycznia 2020, 19:22

aszka avatar Posty: 305 Podziękowania: 0
A sprawdzaliście już kominki Andrychów? Na stronie mają tam wiele różnych propozycji. Kominki Waligóra to firma, która od lat jest na rynku. Mają wiele ciekawych propozycji. U nich można zakupić nie tylko tradycyjne wkłady, ale również gazowe czy wodne. Sporo mają konkretnych i przede wszystkim solidnych propozycji.

Zgłoś nadużycie #42 9 lutego 2020, 20:30

Treol avatar Posty: 85 Podziękowania: 0
Warto nawiązać współpracę z firmą http://fainner.pl/ . Projektują kominki według własnych autorskich projektów lub według wytycznych dostarczonych przez klienta. Mój kominek jest z wkładem powietrznym i uważam to za doskonały wybór. Służy mi bezawaryjnie.

Zgłoś nadużycie #43 11 lutego 2020, 17:04

walter.kurt avatar Posty: 4 Podziękowania: 0
Kominek jest świetnym elementem w domu, daje domowy i ciepły klimat.

Zgłoś nadużycie #44 23 lutego 2020, 12:19

polanka avatar Posty: 66 Podziękowania: 0
Mam kominek https://www.defrohome.pl/ w swoim domu i przyznaje, że świetnie się prezentuje w moim salonie. Mam model dobrany pod moje wnętrza, także świetnie wszystko pasuje a ja na spokojnie mogę się przed nim relaksować.

Zgłoś nadużycie #45 10 marca 2020, 10:41

mirkla avatar Posty: 71 Podziękowania: 0
Ja mam kominek wolnostojący, który kupiliśmy w sklepie EPIECYKI https://epiecyki.pl/12-kominki-wolnostojace. Oni maja rozbudowaną ofertę, więc każdy sobie może coś tam znaleźć, a ceny są u nich atrakcyjne i bardzo konkurencyjne, tym bardziej opłaca się dokonać zakupu własnie u nich, polecam.

Zgłoś nadużycie #46 11 marca 2020, 9:27

biok avatar Posty: 75 Podziękowania: 1
My mamy kominek Lechma Eco Gilotyna z płaszczem wodnym ze sklepu WALMA KOMINKI z Warszawy http://www.walma.pl/oferta/group/kominki-z-plaszczem-wodnym/#list-group-134454. Oni mają kominki w świetnej cenie, jest z czego wybierać, no i sam kominek działa naprawdę dobrze, polecam serdecznie.

Zgłoś nadużycie #47 20 marca 2020, 11:29

eleni avatar Posty: 40 Podziękowania: 0
Zawsze mi się marzył tradycyjny kominek i podczas budowy domu udało się to marzenie zrealizować :) W firmie https://hajduk.eu/ zamówiłam projekt i montaż. Nie dość, że atmosfera w domu jest przyjemniejsza to jeszcze mam dodatkowe źródło ciepła.

Zgłoś nadużycie #48 26 marca 2020, 10:54

olkawwqa avatar Posty: 290 Podziękowania: 0
Pamiętajcie o tym, że jeśli zdecydujecie się na kominek to musicie wiedzieć, że trzeba dbać o niego w odpowiedni sposób. Na stronie https://ignif.com/ w tym temacie znajdziecie sobie najwięcej informacji, więc warto się dostosować, jeśli chcecie, aby wszystko działało w taki sposób, jak trzeba.

Zgłoś nadużycie #49 28 marca 2020, 13:49

Grardonyth avatar Posty: 572 Podziękowania: 1
Bardzo fajnie, że można na tym forum znaleźć porady również w takich tematach. Ja niedawno również zdecydowałem się na zakup kominka i powiem Wam, że jestem bardzo zadowolony - prezentuje się atrakcyjnie, szybko nagrzewa pomieszczenie. Zakupiłem kominek od firmy Kratki i jestem w pełni usatysfakcjonowany. Ze swojej strony polecam Wam zerknąć na ten wpis: https://kratki.com/pl/montaz-kominka-czyli-zadanie-tylko-dla-fachowca/ - znajdziecie w nim porady jeżeli chodzi o montaż kominka, a konkretnie pomoc fachowca w tej kwestii.

Zgłoś nadużycie #50 28 marca 2020, 22:03

emilka8767 avatar Posty: 303 Podziękowania: 0
Widziałam ostatnio przepiękny kominek drzwiczki-kominkowe.pl i nie dość, że wygląda pięknie to jeszcze dodatkowo wprowadziłby więcej ciepła w pomieszczeniu. Myślicie o takim rozwiązaniu? Chcielibyście się zdecydować na to, aby posiadać kominek? Macie taką możliwość?