Witaj na MagazynDomowy.pl!

Witaj na forum MagazynDomowy.pl!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Kominki gazowe

Zgłoś nadużycie #21 31 stycznia 2020, 16:53

ole.hane avatar Posty: 4 Podziękowania: 0
Właśnie urządzamy salon w nowym domu i zastanawiam się nad wyborem kominka. Wcześniej wolę zrobić dokładne rozeznanie, które ułatwi mi wybór. Sprawdzam jak działa taki kominek gazowy https://decofire.pl/blog/jak-dziala-kominek-gazowy i jaki model najlepiej wybrać, żeby był satysfakcjonujący i ładnie się prezentował.

Zgłoś nadużycie #22 25 lutego 2020, 21:38

kropa avatar Posty: 277 Podziękowania: 0
A nie lepiej klasyczny kominek na drewno? Mi się wydaje, że tworzy najlepszy klimat. Jakbyście się zdecydowali to tutaj https://ignif.com/drzwiczki-kominkowe/ znajdziecie producenta, który oferuje akcesoria do kominków, w tym także drzwiczki produkowane na wymiar

Zgłoś nadużycie #23 28 lutego 2020, 12:25

rysiu avatar Posty: 8 Podziękowania: 0
Bardzo ładne kominki gazowe i elektryczne znajdziecie na stronie https://trzymajsiecieplo.pl/ Mają spory wybór kominków w dobrych cenach.

Zgłoś nadużycie #24 14 lipca 2020, 20:52

aszka avatar Posty: 525 Podziękowania: 0
Sprawdźcie sobie koniecznie Kominki Gazowe Waligóra . Myślę, że znajdziecie tam rozwiązanie dopasowane do konkretnych potrzeb. Trzeba przede wszystkim zawsze stawiać na jakość, aby nasze wnętrze było idealne pod każdym względem.

Zgłoś nadużycie #25 30 grudnia 2020, 23:23

jjusti18 avatar Posty: 383 Podziękowania: 0
A wkład kominkowy jaki i gdzie kupowaliście? Ja właśnie rozglądam się na stronie https://kratki.com i nie wiem na co się zdecydować. Wybór mają tam przeogromny i każdy kolejny model ma w sobie coś intrygującego. Jedno jestem pewna, że właśnie u nich dokonam zakupu. Widać, że mają kominki wysokiej klasy.