Witaj na MagazynDomowy.pl!

Witaj na forum MagazynDomowy.pl!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Komornik sądowy w Warszawie

Zgłoś nadużycie #1 27 lutego 2016, 21:19

Miicho8 Miicho8 awatar Posty: 3 Podziękowania: 0
Cześć. Szukam jakiegoś dobrego komornika sądowego w Warszawie celem brania udziału w jego aukcjach. Czy bylibyście w stanie mi kogoś w tym obszarze tematycznym doradzić? Jakiś komornik sądowy z Warszawy jest np. tutaj http://www.warszawa.wola.komornik.pl/ Co o tym sądzicie?

Zgłoś nadużycie #2 6 grudnia 2018, 20:45

Grardonyth avatar Posty: 584 Podziękowania: 1
Ja brałam udział w kilku licytacjach komorniczych u http://komornikzajac.pl/ i przebiegały naprawdę świetnie :) Udało mi się nawet wylicytować bardzo fajne ruchomości, także myślę, że naprawdę warto brać udział w takich licytacjach. Ogłoszenia zawsze można znaleźć u danego komornika no albo w sieci. A co do zasady licytować może przecież każdy :D

Zgłoś nadużycie #3 23 stycznia 2019, 16:21

olkawwqa avatar Posty: 290 Podziękowania: 0
Jeśli macie już kłopot z komornikiem i nie wiecie, w jaki sposób sobie z tym poradzić, to wiele pozytywnych opinii czytałam na temat firmy https://kancelarialexa.pl/ochrona-majatku/ a konkretniej kancelarii, która zajmuje się ochroną majątku.

Zgłoś nadużycie #4 10 lutego 2019, 21:27

weronika97 avatar Posty: 226 Podziękowania: 0
ochrona majątku czy oddłużaniem zajmuje się kancelaria Lexa https://kancelarialexa.pl/ochrona-majatku/ - spore doświadczenie, wiele wygranych spraw i zadowolonych klientów

Zgłoś nadużycie #5 11 marca 2019, 19:06

Grardonyth avatar Posty: 584 Podziękowania: 1
A wiecie może, ile komornik może zabrać z konta? Bo ja bardzo długo szukałam odpowiedzi na to pytanie... Nigdzie nie mogłam znaleźć konkretnych informacji :/ Dopiero na https://freezl.pl/blog/ile-komornik-moze-zabrac-z-konta udało mi się znaleźć naprawdę dobry i fachowy wpis na ten temat, który odpowiedział na wszystkie moje pytania :)