Witaj na MagazynDomowy.pl!

Witaj na forum MagazynDomowy.pl!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Komornik sądowy w Warszawie

Zgłoś nadużycie #1 27 lutego 2016, 21:19

Miicho8 Miicho8 awatar Posty: 3 Podziękowania: 0
Cześć. Szukam jakiegoś dobrego komornika sądowego w Warszawie celem brania udziału w jego aukcjach. Czy bylibyście w stanie mi kogoś w tym obszarze tematycznym doradzić? Jakiś komornik sądowy z Warszawy jest np. tutaj http://www.warszawa.wola.komornik.pl/ Co o tym sądzicie?

Zgłoś nadużycie #2 6 grudnia 2018, 20:45

Grardonyth avatar Posty: 334 Podziękowania: 1
Ja brałam udział w kilku licytacjach komorniczych u http://komornikzajac.pl/ i przebiegały naprawdę świetnie :) Udało mi się nawet wylicytować bardzo fajne ruchomości, także myślę, że naprawdę warto brać udział w takich licytacjach. Ogłoszenia zawsze można znaleźć u danego komornika no albo w sieci. A co do zasady licytować może przecież każdy :D

Zgłoś nadużycie #3 23 stycznia 2019, 16:21

olkawwqa avatar Posty: 159 Podziękowania: 0
Jeśli macie już kłopot z komornikiem i nie wiecie, w jaki sposób sobie z tym poradzić, to wiele pozytywnych opinii czytałam na temat firmy https://kancelarialexa.pl/ochrona-majatku/ a konkretniej kancelarii, która zajmuje się ochroną majątku.

Zgłoś nadużycie #4 10 lutego 2019, 21:27

weronika97 avatar Posty: 97 Podziękowania: 0
ochrona majątku czy oddłużaniem zajmuje się kancelaria Lexa https://kancelarialexa.pl/ochrona-majatku/ - spore doświadczenie, wiele wygranych spraw i zadowolonych klientów