Witaj na MagazynDomowy.pl!

Witaj na forum MagazynDomowy.pl!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Konferencje - kto do organizacji?

Zgłoś nadużycie #11 11 października 2017, 10:14

misiek34 avatar Posty: 275 Podziękowania: 1
Lepiej chyba wynająć kogoś od zorganizowania konferencji.

Zgłoś nadużycie #12 18 października 2017, 13:03

aidaa avatar Posty: 82 Podziękowania: 0
Konferencję można zorganizować samodzielnie, podstawa to odpowiedni plan działania. Pierwsze, co należy zrobić, to wybrać miejsce na konferencję. Może być to centrum konferencyjne, nada się też hotel. Jeśli konferencja ma być na Mazowszu, to pod Warszawą dobry będzie Hotel Afrodyta http://www.afrodytaspa.pl/biznes - organizuje się tam wiele konferencji, także jest tam wszystko, co niezbędne.

Zgłoś nadużycie #13 11 grudnia 2017, 16:13

lolli avatar Posty: 122 Podziękowania: 0
Myślę, że najlepiej jest wziąć kogoś zorganizowanego do tego lub samodzielnie to zrobić. Jeżeli szukasz ciekawego miejsca na konferencje to ja polecałabym Ci ten https://www.hotelponiatowski.pl/ hotel. Według mnie jest on idealny na tego typu wydarzenia :)

Zgłoś nadużycie #14 11 grudnia 2017, 16:13

lolli avatar Posty: 122 Podziękowania: 0
Myślę, że najlepiej jest wziąć kogoś zorganizowanego do tego lub samodzielnie to zrobić. Jeżeli szukasz ciekawego miejsca na konferencje to ja polecałabym Ci ten https://www.hotelponiatowski.pl/ hotel. Według mnie jest on idealny na tego typu wydarzenia :)

Zgłoś nadużycie #15 13 kwietnia 2018, 15:53

dorciak avatar Posty: 221 Podziękowania: 0
U mnie w pracy to działa na takiej zasadzie, że spośród pracowników wybieramy jakąś grupkę, która ma się zająć organizacją konkretnej konferencji :) I wtedy te osoby już dzielą się zadaniami (zwykle jest to 4-5 osób). Często jednak jest też tak, że w hotelu jest menadżer, który dużo pomaga i doradza różne rzeczy, więc nie trzeba wynajmować dodatkowo żadnej agencji eventowej :) My tak mieliśmy jak wybraliśmy Hotel Nadmorski - obsługa bardzo się zaangażowała.

Zgłoś nadużycie #16 24 kwietnia 2018, 20:47

Mimichaska avatar Posty: 173 Podziękowania: 0
Myślę, że sami sobie to idealnie ogarniecie. Nie jest to znowu aż tak bardzo skompliwane, trzeba tylko wiedzieć do jakich firmy uderzyć do pomocy. Na pewno przyda wam się pomoc od https://papilioagency.com/modelki/lublin/ Jest to agencja hostess i modelek :)

Zgłoś nadużycie #17 27 maja 2018, 10:07

Artetas avatar Posty: 100 Podziękowania: 0
Wiadomo, że przy takich eventach organizacji jest bardzo dużo Ale mysle ze na spokojnie każdy to ogarnie, trzeba tylko ciągle być pod telefonem. Jak już wybierzecie sale konferencyjną to pojdzie z gorki reszta. Co do tego wyboru to bardzo fajne, eleganckie sale konferencyjne pod Warszawą są w Hotelu Lamberton http://www.hotellamberton.pl/konferencje/ Może akurat tam się zdecydujecie na taką impreze firmową :)

Zgłoś nadużycie #18 23 czerwca 2018, 14:37

WitkaMa avatar Posty: 21 Podziękowania: 0
Rzeczywiście robienie tego na własną rękę będzie najbardziej korzystną opcją, choć jeżeli robicie to pierwszy raz to nie wiem czy będzie to opłacalne. Ale zawsze musi być ten pierwszy raz właśnie :D Zainteresujcie się salami konferencyjnymi w pobliżu, jakimś cateringiem, może nawet sala bedzie wam to oferować. Tak samo przyda się wam firma http://www.essentialmodels.pl U nich wynajmiecie konferansjera i przede wszystkim hostessy do obsługi konferencji.

Zgłoś nadużycie #19 16 lipca 2018, 13:20

sersa avatar Posty: 194 Podziękowania: 0
lolli napisał(a):
Myślę, że najlepiej jest wziąć kogoś zorganizowanego do tego lub samodzielnie to zrobić...


Samodzielnie to trudno będzie, może najwyżej część obowiązków przejąć na swoje barki.

misiek34 napisał(a):
Lepiej chyba wynająć kogoś od zorganizowania konferencji.


Na pewno będziesz musiała sięgnąć po profesjonalne hostessy, wynajmowanie to normalna rzecz http://planetawenus.pl/wynajem-hostess-jakie-ceny-wynajmu-hostess-w-warszawie-i-... przy organizowaniu konferencji i spotkań firmowych.

Zgłoś nadużycie #20 26 lipca 2018, 13:17

monikabert90 avatar Posty: 137 Podziękowania: 0
A byliście ostatnio na jakieś ciekawej konferencji? W tym roku na przykład w Krakowie odbyła się konferencja cyfrowej gospodarki w Polce - IMPACT 2018. Jeśli nie mieliście okazji, aby tam być, to przeczytajcie sobie chociaż relację z tego wydarzenia na https://dariuszstasik.com/impact-krakow-2018-relacja/. Była tam mowa o różnych innowacyjnych i inteligentnych rozwiązaniach, które, miejmy nadzieję, lada moment wejdą w życie w budownictwie, elektronice itp :)