Witaj na MagazynDomowy.pl!

Witaj na forum MagazynDomowy.pl!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Konferencje - kto do organizacji?

Zgłoś nadużycie #21 31 lipca 2018, 7:49

emilka8767 avatar Posty: 380 Podziękowania: 0
Jeśli już będziecie mieli wszystko załatwione, to nie zapomnijcie o ochronie imprez masowych, która będzie dostępna na takiej konferencji. Niestety nie możemy przewidzieć, co się stanie. Zapraszane są różne osoby, więc naprawdę różne to bywa. Polecam skontaktować się z http://kontra24.pl/imprezy-masowe-ochrona/ Mają spore doświadczenie z takimi imprezami.

Zgłoś nadużycie #22 25 sierpnia 2018, 16:05

monikabert90 avatar Posty: 137 Podziękowania: 0
Jeśli już piszecie tutaj o konferencjach, to kto z Was miał okazję uczestniczyć w konferencji cyfrowej gospodarki w Polsce IMPACT, która odbyła się w tym roku? Ja przyznam szczerze, że nie mogłam na niej być, czego bardzo żałuję, jednak znalazłam na szczęście ciekawą relację z tego wydarzenia na stronie https://dariuszstasik.com/impact-krakow-2018-relacja/ . Jeśli macie ochotę, to też sobie przeczytajcie :)

Zgłoś nadużycie #23 5 października 2018, 18:03

Pokrzywa avatar Posty: 228 Podziękowania: 0
Bardzo dobrym miejscem jest urządzenie konferencji pod Warszawą https://www.hotelponiatowski.pl/ Sale są wyposażone w sprzęt multimedialny, bezprzewodowy internet. Na miejscu znajduje sie restauracja. Można zarezerwować pokoje elegancko wyposażone. Hotel znajduje się 10 km od Warszawy, dojazd prosty i łatwy. Idealne miejsce by przy okazji odwiedzić Warszawę.

Zgłoś nadużycie #24 19 listopada 2018, 17:53

Domek avatar Posty: 83 Podziękowania: 0
Poszukuję sprzętu na konferencję. Czy wypożyczaliście kiedyś taki sprzęt? Czy mieliście do czynienia z http://www.konferental.pl/wynajem-sprzetu/kamery ?

Zgłoś nadużycie #25 22 listopada 2018, 18:26

Mimichaska avatar Posty: 199 Podziękowania: 0
Kogoś z firmy trzeba wyznaczyć, kto będzie koordynował całym przedsięwzięciem. Jak organizujecie konferencje to musicie też zainteresować się ofertą od takich firm jak https://papilioagency.com Proponuja oni modelki i hostessy na wynajem.

Zgłoś nadużycie #26 12 grudnia 2018, 15:47

mayczak avatar Posty: 139 Podziękowania: 0
Moja firma wynajęła hotel http://hotellord.pl/ w Warszawie do organizacji dość dużej konferencji, byliśmy zadowoleni z tego jak sobie poradzili. Wybór sal konferencyjnych mają duży, obsługa profesjonalna i uśmiechnięta, jedzenie smakowało nam nadzwyczaj dobrze. Więc polecam bo warto.

Zgłoś nadużycie #27 21 grudnia 2018, 20:41

mpire avatar Posty: 488 Podziękowania: 1
Możesz zorganizować konferencję samodzielnie. Musisz jednak wybrać miejsce, w którym się odbędzie. My wybraliśmy Dworek Kurowski, w Kurowie, przy Szczecinie. Goście chwalili. Do Dworku przynależał duży ogród, po którym nasi goście spacerowali w przerwach.

Zgłoś nadużycie #28 4 stycznia 2019, 13:13

serenada avatar Posty: 368 Podziękowania: 1
W przypadku obsługi cateringowej znam jeden dobry hotel, który dostarcza świetnej jakości posiłki http://www.inbetween-hotel.pl/restauracja-i-bary/catering . Menu opracowuje Szef Kuchni, w cenie są też oryginalne i nowoczesne dekoracje bufetów. Co do jedzenia to nie mam zastrzeżeń - świeżo, smacznie.

Zgłoś nadużycie #29 6 lutego 2019, 12:32

kasia88 avatar Posty: 95 Podziękowania: 0
W tej materii to myślę, ze świetnym organizatorem będzie lokal Smaki życia w Wieliszewie. Maja full wyposażenie, które jest potrzebne do przeprowadzenia takiej konferencji (rzutniki, nagłośnienie, oświetlenie) do tego smaczna kawa. Zaś latem można zrobić sobie grilla.

Zgłoś nadużycie #30 13 marca 2019, 15:35

mpire avatar Posty: 488 Podziękowania: 1
Ja konferencję dla mojej firmy organizowałem w hotelu http://windsorhotel.pl/ pod Warszawą, nad zalewem zegrzyńskim. I powiem wam że miło wspominam, obsługa była rzetelna i profesjonalna, jedzenie smaczne. Pokoje miały wszystko co potrzeba, a sam hotel leży w pięknej okolicy.