Witaj na MagazynDomowy.pl!

Witaj na forum MagazynDomowy.pl!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Konferencje - kto do organizacji?

Zgłoś nadużycie #51 5 marca 2020, 23:24

adela104 avatar Posty: 19 Podziękowania: 0
Najlepiej zatrudnić profesjonalną firmę do obsługi szkolenia. Miejsce też jest istotne. I jeśli oba te czynniki są już wybrane, nie można zapomnieć o oprawie, czyli np. stojakach na ulotki, flagach, ściance reklamowej, rollup czy innych formach oprawy konferencji. Na pewno to wszystko znajdziesz w firmie www.retio.pl - warto przygotować się do tego dużo wcześniej.

Zgłoś nadużycie #52 2 kwietnia 2020, 9:19

mirkla avatar Posty: 72 Podziękowania: 0
My organizowaliśmy sami, znaleźliśmy dobre miejsce - restaurację Zajazd Litwor w Mikołowie https://www.zajazdlitwor.pl/imprezy-firmowe i tam robiliśmy międzynarodową konferencję. Zaproszeni goście byli zachwyceni miejscem i oczywiście jedzeniem (sama nie mogę ich nie pochwalić), naprawdę wszystko fajnie się udało, polecam.

Zgłoś nadużycie #53 2 kwietnia 2020, 19:31

xbauch xbauch awatar Posty: 4 Podziękowania: 0
Na pewno warto zwrócić uwagę na głośniki w sali.

Zgłoś nadużycie #54 5 maja 2020, 9:38

Kirssteen avatar Posty: 139 Podziękowania: 0
Moja firma też organizowała sama konferencję. Trzeba zwrócić uwagę przede wszystkim na salę i catering. Według mnie fajnym rozwiązaniem jest także wynajęcie hostess lub modelek np z takiej agencji: https://papilioagency.com/modelki/katowice Z własnego doświadczenia polecam :)

Zgłoś nadużycie #55 15 sierpnia 2020, 17:46

Pokrzywa avatar Posty: 219 Podziękowania: 0
Nie nadaję się do tego, nie mam głowy do spraw organizacyjnych. Gdyby organizacja konferencji kończyła się na rezerwacji sali na wynajem, zaklepania noclegów oraz zorganizowania posiłków to nie ma problemu. Zrobiłabym to wszystko poprzez wyszukiwarkę http://www.e-konferencje.pl/ Jednakże cała reszta, prelekcje, wystąpienia etc. to już zupełnie nie dla mnie.