Witaj na MagazynDomowy.pl!

Witaj na forum MagazynDomowy.pl!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Konstrukcje

Zgłoś nadużycie #11 1 października 2018, 19:58

mayczak avatar Posty: 139 Podziękowania: 0
Najlepiej będzie jeśli wybudujesz halę od podstaw - tylko wtedy będziesz mieć pewność, że została dostosowana do Twoich potrzeb! Skontaktuj się z firmą Commercecon, specjalizującą się w projektowaniu, produkcji i montażu konstrukcji stalowych. Ma ogromne doświadczenie, zresztą sam zobacz jakie cuda buduje: https://commercecon.pl/

Zgłoś nadużycie #12 2 października 2018, 15:43

pink56 pink56 awatar Posty: 6 Podziękowania: 0
korzystalam z tej strony i mi pomoglo, polecam :)

Zgłoś nadużycie #13 30 listopada 2018, 8:53

MarekOgarek avatar Posty: 204 Podziękowania: 0
Decydując się na konstrukcje stalową warto zastanowić się nad solidnym jej zabezpieczeniem. Dobrym sposobem jest pomalowanie konstrukcji proszkowo - takie malowanie nie tylko sprawi, że konstrukcja będzie wyglądać lepiej ale też zabezpieczy ja przed działaniem czynników zewnętrznych. Szybko i dokładnie można pomalować elementy metalowe w malarni proszkowej http://www.mikomal.pl/malarnia-proszkowa . Usługi wykonują na bardzo wysokim poziomie.

Zgłoś nadużycie #14 4 kwietnia 2019, 14:06

blusrobert avatar Posty: 1 Podziękowania: 0
Odnosząc się do konstrukcji stalowych, warto przede wszystkim wypytać fachowców w tej kwestii. Firma Commercecon ma ponad 200 realizacji takowych obiektów. Polecam zerknąć na https://commercecon.pl/ i sprawdzić samemu.

Zgłoś nadużycie #15 20 października 2019, 20:22

wowin avatar Posty: 238 Podziękowania: 0
Jeśli chodzi o sprawdzoną firmę od wyrobów stalowych to ja mogę doradzić HurtoStal 2
http://www.hst2.pl/ ze Szczecina. Mają wyroby hutnicze, stal czy profile. Super jakość, bardzo fajne podejście do klienta no i ceny na przeciętną kieszeń.

Zgłoś nadużycie #16 20 października 2019, 20:22

wowin avatar Posty: 238 Podziękowania: 0
Jeśli chodzi o sprawdzoną firmę od wyrobów stalowych to ja mogę doradzić HurtoStal 2
http://www.hst2.pl/ ze Szczecina. Mają wyroby hutnicze, stal czy profile. Super jakość, bardzo fajne podejście do klienta no i ceny na przeciętną kieszeń.

Zgłoś nadużycie #17 12 listopada 2019, 13:02

makakk avatar Posty: 139 Podziękowania: 0
Dobra firma w tym zakresie to http://www.largohale.com.pl/ z Gdańska. Specjalizują się w projektowaniu i budowie hal stalowych z prefabrykowanych elementów stalowych. Jakość konstrukcji jest bardzo dobra, montaż poszedł szybko i sprawnie, cenowo było zupełnie ok, także po całości jesteśmy zadowoleni z wyboru firmy.

Zgłoś nadużycie #18 19 stycznia 2020, 14:00

mamina avatar Posty: 286 Podziękowania: 0
Wiecie, że wytrzymałość cynkowania zależna jest od grubości warstwy i od warunków środowiskowych, w których dany element jest zastosowany? Ja właśnie zastanawiam się nad skorzystaniem z oferty https://www.metaltech.pl/zabezpieczenia-antykorozyjne/cynkowanie-ogniowe/ Mają w sieci wiele pochlebnych opinii.

Zgłoś nadużycie #19 4 lutego 2020, 8:48

Grandi avatar Posty: 44 Podziękowania: 0
Jeśli bylibyście zainteresowani konstrukcją dachów z prefabrykatów to polecam wam firmę Binder Projekt - http://www.binder-projekt.wloclawek.pl/ . U moich rodziców zrobili projekt takiego dachu, a potem go wykonali - szybko, sprawnie i solidnie. Widać, że firma zna sie na tym i od lat jest na rynku. Warto też na ich stronie obejrzeć ich realizację i poczytać o tej technologii.

Zgłoś nadużycie #20 6 kwietnia 2020, 15:35

bobby65 bobby65 awatar Posty: 4 Podziękowania: 0
Uważam, że badania nieniszczące są tutaj bardzo ważną składową całej budowy i konstrukcji metalowych i tych z betonu. Moje hale sprawdzane są przez firmę https://viateco.eu/pl/sprzedaz/betony/konstrukcje.htm Badania nieniszczące konstrukcji stanowią jeden z podstawowych sposobów oceny betonu w już istniejących lub aktualnie budowanych obiektach inżynierskich. Pozwalają one na prowadzenie pomiarów w sposób nieinwazyjny, w sytuacji, gdy nie ma możliwości pobrania i zbadania próbki w laboratorium.