Witaj na MagazynDomowy.pl!

Witaj na forum MagazynDomowy.pl!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Kontener magazynowy- gdzie zamówić?

Zgłoś nadużycie #1 19 lutego 2019, 12:28

Trecid avatar Posty: 37 Podziękowania: 0
W najbliższym czasie muszę postawić na plac budowy najlepiej kontener magazynowy, w którym można przechować co cenniejsze. Macie jakieś namiary na sprawdzoną firmę? Polećcie coś.

Zgłoś nadużycie #2 20 lutego 2019, 11:30

lepka avatar Posty: 33 Podziękowania: 0
Moim zdaniem taki kontener jest najlepszym rozwiązaniem. Możesz w nim przechowywać cenne narzędzia, przedmioty czy materiały budowlane, których używasz na co dzień. Ja zamawiałem taki kontener tutaj https://wcserwis.pl/kontener-magazynowy/ . Mają szeroki asortyment takich kontenerów, więc na pewno coś dobiorą do Twoich potrzeb. Dostarczają oni zamówione kontenery pod wskazany na terenie niemalże całego kraju. W razie jakichkolwiek pytań możesz się z nimi skontaktować. Firma naprawdę godna polecenia.

Zgłoś nadużycie #3 7 marca 2019, 15:24

dorciak avatar Posty: 195 Podziękowania: 0
ja z czystym sumieniem polecam Ci firmę Mastertec i ich kontenery, które znacznie ułatwiają pracę, zwłaszcza jeśli chodzi o kwestie budowlane, na ich stronie jest dokładnie opisane, jakie kontenery mają u siebie https://mastertec.biz.pl/

Zgłoś nadużycie #4 18 października 2019, 7:25

rossa_pp avatar Posty: 19 Podziękowania: 0
Najlepiej zamówić od https://modularsystem.pl/ - u nich dostaniesz całe moduły kontenerowe, więc jeśli magazyn ma być spory to najlepiej takim właśnie modułowym rozwiązaniem się zainteresować. ModularSystem bez problemu dobierze odpowiednie dla Ciebie rozwiązanie, więc nie ma co zwlekać i najlepiej do nich się odezwać.